Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
milees

Připojení Notebooku s wifi na modem UPC

Recommended Posts

S wifi kartou by to mozna behalo take, ale proc to delat tak slozite a nekomfortne,

zatim nevim o nikom kdo by to takto resil.

Router pripojis k modemu a od nej kabelem k PC a pres wifi k notasu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Dnes bych měl mít ten router.takže přípojku od netu ponechám jak je v modemu,síťový kabel co mi vede z modemu do pc odpojím a zapojím do toho modemu jiný síťový kabel,který povede do routeru a do něj pak zapojím ten kabel z pc.Pokud jsem to tedy tak pochopil.dále se chci zeptat na nějaké nastavení,pokud mi můžete někdo napsat jak co nastavit,aby vše šlapalo.Díky a omlouvám se,jsem v tomto laik

Sdílet toto téma

Ano zapojeni jsi pochopil spravne, jen pak nezapomen resetovat modem, jinak ti to nepobezi.

Jinak tema router uz se zde resilo opravdu mnohokrat, zkus si prohledat forum a mozna tam najdes par odpovedi na tve otazky.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Mám zapůjčený router Well 3500.Vše jsem zapojil jak bylo popsáno,ale mám problém v tom,že mi ve výběru bezdrátových sítí po kliknutí na wifi (zabezpečená síť mezi počítači)vyskočí okno ve kterém to po mě chce síťový klíč,po zadání jakých koliv znaků se oběví výstražné okno,že síťové heslo musí být 40 bitové anebo 104 bitové podle konfogurace sítě....nevíte někdo co to znamená?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku