Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Mooonty

Univerzální dálkový ovladač Silver Crest KH2156

Recommended Posts

Známý mne pověřil, zprovoznit tento "lídlovký" klenot, tak aby fungoval mj. na Handan DV 6000 DVR. Prosím o rady, jestli s nimi tento UDO umí/chce spolupracovat. Díky. Hezkou neděli.

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Onen přístroj neznám a nechci znát, každopádně zodpovědně doporučuji naprosto fámózní univerzal Philips, co se zaručeně naučí vše ode všeho:

http://www.autozarovky-philips.cz/index ... ecord=4733

Mám jej už čtvrtý rok a doporučil jsem ho i dalším spokojeným známým, je sice těžší, ale ovládá a umí se naučit naráz ovládat 6 přístrojů, s tím že ještě u každého z nich se dají všechny tlačítka znásobit a použít 2x, při současném držení shift... Může být i nádherně podsvícený s pohybovým senzorem, za ty prachy nemá chybu. Ženě chci na vánoce darovat jeho menšího lehčího kolegu, ať to máme kompletní :-)))

http://www.autozarovky-philips.cz/index ... ecord=4734

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Fungovat bude, jen se bude muset jej nechat aby kód hledal sám. V seznamu Handan není. Již jsem to před časem absolvoval...

Sdílet toto téma

Jde to,musí se použít klávesa DVR/PVR a naučit všechny funkce(doslova jednu za druhou)pomocí přiložení originálního DO(v návodu kapitola zdokonalovací funkce).Konečně můžu přes makro vypínat a zapínat STB a TV jedním dálkačem.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku