Jump to content
Sign in to follow this  
Mooonty

Univerzální dálkový ovladač Silver Crest KH2156

Recommended Posts

Známý mne pověřil, zprovoznit tento "lídlovký" klenot, tak aby fungoval mj. na Handan DV 6000 DVR. Prosím o rady, jestli s nimi tento UDO umí/chce spolupracovat. Díky. Hezkou neděli.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy

Onen přístroj neznám a nechci znát, každopádně zodpovědně doporučuji naprosto fámózní univerzal Philips, co se zaručeně naučí vše ode všeho:

http://www.autozarovky-philips.cz/index ... ecord=4733

Mám jej už čtvrtý rok a doporučil jsem ho i dalším spokojeným známým, je sice těžší, ale ovládá a umí se naučit naráz ovládat 6 přístrojů, s tím že ještě u každého z nich se dají všechny tlačítka znásobit a použít 2x, při současném držení shift... Může být i nádherně podsvícený s pohybovým senzorem, za ty prachy nemá chybu. Ženě chci na vánoce darovat jeho menšího lehčího kolegu, ať to máme kompletní :-)))

http://www.autozarovky-philips.cz/index ... ecord=4734

• Internet 300
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Otrokovice

Guest

Fungovat bude, jen se bude muset jej nechat aby kód hledal sám. V seznamu Handan není. Již jsem to před časem absolvoval...

koupil jsem také nedávno, musel jsem ho některé povely naučit, jinak jak jsi vyhledal kód, mě se to nepodařilo, ale jinak slouží dobře.

• Internet 200
  • TV Komfort
  • HD Mediabox DVR, CA modul
  • Příbram

Jde to,musí se použít klávesa DVR/PVR a naučit všechny funkce(doslova jednu za druhou)pomocí přiložení originálního DO(v návodu kapitola zdokonalovací funkce).Konečně můžu přes makro vypínat a zapínat STB a TV jedním dálkačem.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň