Jump to content

nntp

Guest Anonymous

Recommended Posts

se přiznám že sd tím nemamám žádné zkušenosti, dej mi příklad nejakého servru

Potřebuješ vůbec NNTP? NNTP (Network News Transfer Protocol) slouží k příjmu zpráv s různých diskusních fór. Pokud jsi v nějakém takovém fóru zaregistrovaný, tak napiš jeho jméno (ovšem diskusní fóra jako je tohle nebo Hofyland apod. NNTP nemají). V opačném případě žádnou NNTP adresu k ničemu nepotřebuješ.

jsem se zkoušel dostat na altopii , do nntp jsem zadal news.altopia.com a propojeni se zdarilo ale pak mi to hodi hlasku aplikace outlok nemuze ze servru usenet ziskaz seznam diskuznich skupin ktere jsou k dispozici, jak na to?

ns.felk.cvut.cz jsem se v pohode dostal dikens, konecne vim jak to funguje. Ale jeste jedna jse nejak udelat aby se mi u vybrane diskuzni skupiny ukazali i stare prispevky

jsem se zkoušel dostat na altopii , do nntp jsem zadal news.altopia.com a propojeni se zdarilo ale pak mi to hodi hlasku aplikace outlok nemuze ze servru usenet ziskaz seznam diskuznich skupin ktere jsou k dispozici, jak na to?

480 Authentication required for command Je třeba znát přihlašovací jméno a heslo. Za registraci se platí (https://www.altopia.com/cgi-bin/legacy/signup).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...