Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

jan    0

Dobrý den

Uvažuji o Samsung LE19B541. A mám obavy, abych nekoupil modul od Licy a pak mi to nešlo. A tak mi potěšilo, že tu píšete, že něco jede i bez karty. To bych to tedy mohl nejprve vyzkoušet a pak objednat.

Ještě by mě zajímalo. Vy co už to máte za sebou. Na www.lica.cz musím objednat ten modul a nějak se zaregistrovat, aby mi překopírovali kartu z UPC? Je to tak? A jak dlouho to trvá? Děkuji.

• lokalitaCheb
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníCompal7465LG-LC

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Modely Samsung s písm. "B" v označení modelu mají DVB-C tuner. Vyzkoušet můžeš samozřejmě i bez modulu. Ten "jen" dekoduje kodované programy, naladit by se měly všechny, půjdou ovšem jen ty nekodované t.j. např. UPC, Nova Cinema, Prima Cool, Z1.

Pro objednání se musíš zaregistrovat, dále uvést i č. smlouvy s UPC. Po kontrole ti nahrají kartu dle tvé smlouvy. Dodávka trvá celkem 3-5 dnů.

Sdílet toto téma

jan    0

Ještě jsem se chtěl zeptat. Jak je to s nabíháním programů? Mám totiž Handan CV-7000 HD a docela někdy trvá, než se načte. A někdy hlásí chyba karty – zkontrolujte kartu a pak to naběhne. Někdy pomalu načítá EPG – a musím být na konkrétním programu nebo to na některých kanálech vůbec nenačte.

Jak je to se Samsungem, aby to nebylo ještě horší. Předem děkuji.

• lokalitaCheb
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Všechny TV s DVB-C tunerem, nejen Samsung, jsou mnohem lepší v přepínání programu, a jak ty říkáš načítání. U mne (Panasonic), nejsou žádné prodlevy, EPG jede týden dopředu, zamrzání při přepínání a pod. neduhy STB Handan.Používám cca 7 měsíců bez jakéhokoliv problému. A to nemluvím o vlastní kvalitě obrazu...

Sdílet toto téma

jan    0

Takže se mám na co těšit. Ano, Handan mi přijde jako klump. Ale měl jsem ho už v době, kdy nebyla možnost si pořídit nic jiného.

• lokalitaCheb
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku