Jump to content
jan

TV Samsung LE19B541

Recommended Posts

Dobrý den

Uvažuji o Samsung LE19B541. A mám obavy, abych nekoupil modul od Licy a pak mi to nešlo. A tak mi potěšilo, že tu píšete, že něco jede i bez karty. To bych to tedy mohl nejprve vyzkoušet a pak objednat.

Ještě by mě zajímalo. Vy co už to máte za sebou. Na www.lica.cz musím objednat ten modul a nějak se zaregistrovat, aby mi překopírovali kartu z UPC? Je to tak? A jak dlouho to trvá? Děkuji.

• Internet 100
  • TV Komfort
  • Compal7465LG-LC
  • Cheb

Guest

Modely Samsung s písm. "B" v označení modelu mají DVB-C tuner. Vyzkoušet můžeš samozřejmě i bez modulu. Ten "jen" dekoduje kodované programy, naladit by se měly všechny, půjdou ovšem jen ty nekodované t.j. např. UPC, Nova Cinema, Prima Cool, Z1.

Pro objednání se musíš zaregistrovat, dále uvést i č. smlouvy s UPC. Po kontrole ti nahrají kartu dle tvé smlouvy. Dodávka trvá celkem 3-5 dnů.

Děkuji.

Teď jsem zkoušel jít na WWW.Lica.cz. A našel jsem tam toto : TechniCrypt CXV, HD, SD, CA modul

Ale píšou tam, že je prodej jen dealerům. A kde se tedy mám zaregistrovat?

• Internet 100
  • TV Komfort
  • Compal7465LG-LC
  • Cheb

Ještě jsem se chtěl zeptat. Jak je to s nabíháním programů? Mám totiž Handan CV-7000 HD a docela někdy trvá, než se načte. A někdy hlásí chyba karty – zkontrolujte kartu a pak to naběhne. Někdy pomalu načítá EPG – a musím být na konkrétním programu nebo to na některých kanálech vůbec nenačte.

Jak je to se Samsungem, aby to nebylo ještě horší. Předem děkuji.

• Internet 100
  • TV Komfort
  • Compal7465LG-LC
  • Cheb

Guest

Všechny TV s DVB-C tunerem, nejen Samsung, jsou mnohem lepší v přepínání programu, a jak ty říkáš načítání. U mne (Panasonic), nejsou žádné prodlevy, EPG jede týden dopředu, zamrzání při přepínání a pod. neduhy STB Handan.Používám cca 7 měsíců bez jakéhokoliv problému. A to nemluvím o vlastní kvalitě obrazu...

Takže se mám na co těšit. Ano, Handan mi přijde jako klump. Ale měl jsem ho už v době, kdy nebyla možnost si pořídit nic jiného.

• Internet 100
  • TV Komfort
  • Compal7465LG-LC
  • Cheb