Jump to content
Sign in to follow this  
tramin

co se děje?

Recommended Posts

Tak dnes zapnu televizi a po pár minutách najednou aktualizace,čekejte.Jenže po aktualizacích nejenom,že se rozházelo seřazení programů,ale taky ubylo cca 10 programů,např.Nova sport, Sport 1,Sport 2 atd.To si z nás dělají srandu.Půjdu to zkusit znovu vše naladit(a pracně zase seřadit),snad to pojede,ale co si počne třeba starší člověk,který v tom neumí chodit?

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

Bohuzel cas od casu se to stane, duvod je zatim neznamy,

staci dat manulani ladeni a melo by to byt opet OK.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Ty inteligente jeden anonymní,vzpomeň si na tento tvůj příspěvek(jestli ovšem nebudeš ještě víc dementní,než teď)až si ty plíny budeš vyměňovat ty.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

Guest
Tak dnes zapnu televizi a po pár minutách najednou aktualizace,čekejte.Jenže po aktualizacích nejenom,že se rozházelo seřazení programů,ale taky ubylo cca 10 programů,např.Nova sport, Sport 1,Sport 2 atd.To si z nás dělají srandu.Půjdu to zkusit znovu vše naladit(a pracně zase seřadit),snad to pojede,ale co si počne třeba starší člověk,který v tom neumí chodit?

Tenhle problém se mi stal za poslední cca 4 měsíce 3x, naštěstí po spuštění nového automatického ladění se vše vrátilo do původního stavu včetně mého individuálního řazení programů. Moje manželka si s tím ovšem beze mně neporadí. (No, já zase neumím vařit :lol: )

Guest

tramin méně chlastat a více se učit co a jak. Nic jiného Ti nemohu doporučit. Vzhledem k tomu, že se z manuálů dá tohle vyčíst nevidím v tom problém.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...