Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
tramin

propojení LCD a STB

Recommended Posts

Tchýně si koupila novou TV,LG LH 2000,nebo tak nějak.Tak jsem za ní zajel,že jí to propojím.Předtím měla menšího Thomsona,který byl normálně propojen s Handanem 5000 scartem.Já mám takhle propojeny 2 TV a žádný problém.Jenže teď u té LG jede jenom analogová nabídka.Ať zapnu,nebo vypnu STB pořád stejně.Neměl jsem sice na to moc času(na druhou stranu nejsem přes tyto věci úplný nýmand)ale prostě se mi to nepodařilo.Nemá tady někdo zkušenost s LCD LG ve spojení s Handanem 5000?Dík za radu

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

no Tv v tomhle pripade slouzi jen jako monitor, takze co se tyka tuneru je vse na handanu. pokud mas pripojen handan k LG scartem nebo hdmi tak by vse melo jit pokud pretim vse s handanem slo..aspon si mylsim

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Jednoduše musíš na TV zapnout v AV režimu Scart 1 (2), do kterého je připojen Handan.Zřejmě se TV automaticky do AV režimu nepřepne, resp. možná ano, ale musí se to v menu nastavit.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku