Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Pan_Filuta

Dotaz na zapojení UPC Telefon

Recommended Posts

Dobrý den, chystám se objednat službu Kredit 50. Od Upc již mám internet a televizi. Zásuvka od UPC obsahuje DATA,FM,TV. Chtěl bychse zeptat jak prakticky bude vypadat zapojení k telefonu. Mám od sebe UPC zásuvku, modem i místo pro umístění telefonu hodně vzdálené takže bych rád věděl na co se mám připravit. Jinak jako současný zákazník budu muset platit instalaci a aktivaci služby? Díky za odpovědi.

Sdílet toto téma

Jo ten kabel v balení Panasonicu není moc dlouhý. Já to po návštěvě technika vyřešil napojením na bývalé rozvody českého telecomu po domě. Takže mám napojen ten bezdrátový a další 2 klasické ještě od telecomu za využití jeho bývalých rozvodů.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravím. Mám zájem o UPC telefon, kvůli volaní zdarma do jejich sítě. Nechci televizi (mám společnou anténu) a internet mám od jiného poskytovatele. Nevíte někdo jak by v tomto případě byl telefon zapojen? Přes modem jako když mám kombinaci telefon+internet+televize? Nebo UPC dodá "nějakou krabičku" do zásuvky s konektorem na telefon? Děkuji za odpověď.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Budu tedy muset platit nájem za modem a vedle zásuvky se mi bude povalovat blikající žrout elektřiny? Mám pravdu? :?

Sdílet toto téma

Budu tedy muset platit nájem za modem a vedle zásuvky se mi bude povalovat blikající žrout elektřiny? Mám pravdu? :?

Z tohoto pohledu ano. Pak je ale otázkou, jestli se ti spíš nevyplatí nějaký VoIP provider, který má cenu volání na pevnou za pár haléřů a pověsíš si ho na svůj internet.

Sdílet toto téma

Omlouvám se, ten poplatek za modem jsem doopravdy přehlédl - nenašel.

Bohužel horší je, že cena za telefonní tarif s nulovou cenou pro volání do UPC sítě se jmenuje "Volám Pevná" a stojí dalších 70,- Kč měsíčně.

To už bude doopravdy lepší mít jiného vlastního VOIP providera.

Sdílet toto téma

Doporucuju VoIP, pouzvam ho leta (802.cz, Fayn) a jsem maximalne spokojen,

proc platit za pronajem modemu a jeste pausal, kdyz muzes mit svoje vlastni zarizeni, tedy budto VoIP telefon, treba Siemens A510 IP, nebo jen branu napr. Linksys SPA3102-EU,

musis mit ale router, protoze tyhle zarizeni v sobe router nemaji.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku