Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
OndrejB

Maximální počet přijímačů DVB-C od UPC?

Recommended Posts

Dobrý den UPCzóňáci,

rozhodli jsme se doma přejít na DVB-C od UPC, ale pořád nějak nemáme jasno. Dostaneme prý (díky akci) zapůjčený "zdarma" druhý STB (poté ale dáma mluvila něco o "dvoutunerovém" zařízení). No, a pořád mi nejde do hlavy, kolik samostatných TV jsme schopni připojit (vyčetl jsem zde, že max. zapůjčí 2 STB + 3 karty).

Pokud bych tedy chtěl 3.TV, mohl bych využít té třetí karty a použít ji ve vlastním (buď PCI karta nebo vlastní STB, které zde jsou doporučené k zakoupení) zařízení?

Díky moc za odpovědi, já to tu totiž moc nechápu :oops:

Sdílet toto téma

Přesně tak, UPC ti zapůjčí max. 2 set-top-boxy se 2 kartami. Pokud chceš ještě 3. TV, tak si musíš na e-shopu www.dvb-c-shop.cz zakoupit CA modul, ke kterému ti přibalí i 3. kartu. Tento CA modul s kartou potom můžeš dát do televize s DVB-C tunerem a CI slotem nebo do DVB-C set-top-boxu s CI slotem. Takže celkem na jednu smlouvu můžeš na digitál zapojit 3 televize. Další televize (4., 5., ...) můžeš už zapojit jen na analog.

Sdílet toto téma

Tak já nevím, třeba to teď změnili. Ale někde zde na fóru jsem už četl, že ti půjčí max. 2 STB, ale celkem max. 3 karty. Tzn., pokud máš od nich pronajatý 2 STB, tak už si můžeš dokoupit jen jeden modul a máš tedy celkem 3 karty. Prostě maximum by měly být jen 3 Conax karty. Je jedno v jaké kombinaci, můžeš mít třeba celkem 3 moduly, ale nesmíš mít od nich žádný STB pronajatý. Snad to tak je pořád, jestli ne, tak se omlouvám za šířený fám.

Sdílet toto téma

UPC zapůjčuje max. 2 zařízení (+karty)

U LICI si člověk může koupit klidně 50 modulů do CI a 30 STB když bude chtít :wink:

Prý se vzhledem k prováděné digitalizaci uvažuje o navíšení počtu zapůjčovaných zařízení.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku