Jump to content
BimboCZ

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK

Recommended Posts

Ale dostane, mám to od UPC. A mám je už více než rok.

Nedostane ...

To se ti spíš povedl nějaký haluz.

Nebyla to haluz, jen jsem si trval na svém. Před více než rokem u nás vypnuli bez oznámení Klasik. Ke konci roku 2009 (rijen, listopad). Jelikož jsme měli od léta digitál, tak se neobtěžovali ozvat, poslat dopis. Malá obec je jim lhostejná. Tak jsem se s nimi dohadoval a uznali svou chybu. Napřed nabízeli slevy, ale trval jsem na tom, že máme více než dvě TV a Klasik byl super. Po několika telefonátech (kdy mne sami volali) mi nabídli další STB.

Takže máme tři. Nyní už UPC posílá dopisy, mejly o ukončení analogové nabídky Klasik.

• lokalitaFrýdek
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, nepřehledný HD box

Díky všem za odpovědi. Takže říkáte, že dva stb bych mohl mít od UPC určitě. K těm zbývajícím televizím bych tedy asi koupil DVB-T :( Chtěl jsem s analogem vydržet co nejdéle ale máma zase otevřela dveře nějakému potulnému prodejci a ten ji předvědčil, že si musí objednat digitál. Navíc si odnesl kupní smlouvu k našemu bytu, nevím k čemu mu to bude... ??

Proc kupovat DVB-T, vzdyt v kabelu dal pojede v analogu zakladni nabidka MINI a v te naladite stejne programy jako v DVB-T.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Guest

Aha aha. Tak aspoň že tak. Stejně jsem ale vytočenej :evil: Frajer důchodcům krmí ucho jak si musejí objednat digitál, na dvou televizích jim půjde čtvrtina programů a na dvou budou muset zápasit s dalším ovladačem. A já s tím nemůžu nic udělat, protože oni si netroufnou mu odporovat.

Guest

Předpokládám, že když mám více přijímačů (set-up boxů) bude to vše v rámci jedné ceny. tzn. nebudu platit více, je to tak. Další dotaz, když vypnou analog v Brně (omezí programy) bude potřeba přibrat "chytrých krabiček" Jedna TV nová do té se koupí CI modul od fa. lica u jedné je HD PVR (ten hdd na nahrávání) za který se měsíčně platí tuším 150kč. Máme v tomto případě nárok na obyčejný set-up box ke třetí televizi zdarma?

Předpokládám, že když mám více přijímačů (set-up boxů) bude to vše v rámci jedné ceny. tzn. nebudu platit více, je to tak.

Ano

Máme v tomto případě nárok na obyčejný set-up box ke třetí televizi zdarma?

Je možnost pokud si o to klient řekne dostat od UPC druhý STB obyč. CV-5000 za 1Kč na rok a nebo DVR za 49Kč/rok a nebo HD Box za 49Kč/rok.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

O ukončení nabídky Klasik v Brně už informuje UPC dopisem s tím, že služba Klasik bude převedena do konce února na Standard.

Pochopil jsem to správně, že to je "konec analogu v Brně?" Na podzim mně technik řekl, že analog pojede možná i 2 roky. Upřesnění: mně je to jedno, jenom se ptám na na analogové upřesnění :)

Ne analogu, ale analogove nabidky Klasik, dale v analogu pobezi uz jen nabidka MINI - cca 15 kanalu.

Dopisy UPC sice rozesila, ale jen tem kdo maji tarif Klasik, kdo ma treba Standart, ten se o tom nedozvi.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Dobry den,

procetl jsem par vlaken a vzhledem k tomu, ze se odpovedi dost lisi, chtel bych se zeptat na nasledujici.

Nove prechazime na digitalni Standard. V dome mame vice TV. Zajimalo by me:

1. digitalni kanaly (80 programu) chytnu pouze na TV ktera ma setobox od UPC?

2. za kolik lze pronajmout 2 a 3 setobox tak abych i na nich mohl chytat sportovni kanaly? Nekde jsem cetl 150 Kč/měsíc někde 49 za rok...

3. Kdyz budu mit na jedne televizi zalaceny Standard, muzu na jine TV v kuchyni chytat analogove CT24 nebo CT1, o jine kanaly mi u teto TV nejde.

Diky Martin.

Od Mio na TV Freak:

Chystá se vypínání analogu na části sítě UPC, konkrétně celá oblast živená z Meziboří.

TJ: Chomutov, Most, Teplice, Ústí, Děčín, Osek, Duchcov, Bílina a další z této oblasti.

Analogově bude v síti nadále ještě nějakou dobu nabídka Mini, zároveň je tato nabídka vysílána v DVB-T

Přepojování stávajících klientů analogových nabídek je plánováno do konce měsíce března. Tedy od 1.4. bude síť připravena k vypnutí

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post329663

exKarneval

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Vypada to ze do leta bude defitivne Klasik zrusen, tim se uvolni pres 40 tv kanalu a jak znamo 1 kanal = 1 digitalni multiplex, takze pak muze UPC rozjed digitalni tv a internet opravdu ve velkem. :wink:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Vypnutí analogu se asi kvapem blíží. Včera v Mostě naskočily v plné síle všechny 4 muxy DVB-T a na analogu jsem najednou naladil kompletní Klasik, ač mám placený Digi Starter a tudíž pouze analog Mini. Budu sledovat, co nového.

Technici uz zrejme s predstihem zacali vymontovavat filtry z venkovnich rovodnych skrini, coz nasvedcuje ze vypnuti klasiku bude co nevidet.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

O ukončení nabídky Klasik v Brně už informuje UPC dopisem s tím, že služba Klasik bude převedena do konce února na Standard.

Kdy to tedy utnou? oficiálně to tedy korigovali na "během března", ale pořád to frčí. Asi lámou poslední váhavce.

Kdy to tedy utnou? oficiálně to tedy korigovali na "během března", ale pořád to frčí. Asi lámou poslední váhavce.

Vzhledem k rozloze sítě v těchto městech to chvilku trvá než za normálního provozu dokončí úpravy stanic a rozvodnic.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

V Lisni uz to take vypli,

upozorneni na vypnuti se posila jen zakaznikum kteri maji zminovanou nabidku Klasik,

kdo ma digital nedostane nic.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-