Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

ahoj,

poradite mi prosim ktera plazma je vhodna na UPC?

vypada to tak kolem 1m sire, chteli bysme Full HD, a tak aby na ni jelo UPC bez Set-Top-Boxu...

nejak sem koukal tady na foru ze plazmach Panasonic jde nejak rozchodit DVB-C tuner...

diky

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

DVB-C je sic u dražších modelů Panaka, ale zatím je blokována možnost pro DVB-C v CR. Je potřeba pak nastavit jinou zemi např. GB, Dánsko a pod. Bohužel pak zlobí zobrazování EPG jiné znakové sady. Panasonic zatím nechstá odblokování pro CR

Sdílet toto téma

V podstatě DVB-C tunery i proČR má LG a SONY (nevím o nikom dalším). Já osobně mám LG a to jen kvůli tomu že TV s těmi parametry co jsem chtěl byli u LG za 20 tosíc +/- a u Sony za 30 :wink:

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Podle mne má DVB-C tuner až nový LCD LG TV s LED podsvícením. U plasem jsem jej neviděl.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

a nevite jak je to s philipsem udajne mel byt fw ktery umozni vyuziti dvb-c tuneru i pri nastaveni cr?

Sdílet toto téma

Plne funkcni ceske DVB-C maji vsechny Samsungy rady B, takze nemusite experimentovat s LG nebo jinymi a doufat, ze v budoucnu nekdo neco opravi a zacne to fungovat.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Oficialne pro CR deklaruje DVB-C tuner s mpeg4 dekoderem urcite sony a philips. Samsung pokud vim umi, ale nevim, jestli oficialne, panasonic nejak umi, pokud si mysli, ze je ve finsku, a u LG nemam poneti. Osobne jsem se diky tomu, ze jen malokdo to deklaruje (deklaroval v cervenci), rozhodoval mezi philipsem a sony.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Vsechny plazmy Samsung rady "B" bez jakychkoliv problemu prijimaji DVB-C kompletne v CZ. Navic mam pocit, ze s kazdym novym firmware je EPG rychlejsi.

Sdílet toto téma

2Peatro: nechapu to 100 k 1... to jako vyhrava Panasonic a nebo Samsung?

vim ze Panasonic je na tom s Plazmama lip atd, ale nema tady "legalne" DVB-C tuner...

co sem se docet tady, tak muze blbout EPG... u tech Panasonicu.. coz by u tech Samsungu nebylo..

trochu nechapu to prirovnani sony.. ptze Sony Plazma sem nevidel...a vlastne ani Philips..

Sdílet toto téma

pristi rok budou modely od panasonicu se stejnou podporou jako LCD sony co se tyce DVB-C , letosni modely take podporuji DVB-C, neumi okorat diakritiku, ale bude driv nebo pozdeji aktualizace firmwaru, ktera to v letostnich modelech opravi

100:1 = Japonska elekt. : korejska elekt.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tomu s tou elektronikou 100 a 1 moc nerozumím Japonská elektronoika vyrobená v Plzni a pokud jde o součástky tak výrobci je dodávají jak P tak i Samovi. LCD panely také vyrábí 6 světových výrobců a dodává je jiným značkám. Rordíl je v tom jak kdo je dokáže sesadit a využít a přidat k tomu dobrý soft a fw.

Sdílet toto téma

chtel bych se jeste zeptat...

plazma X LCD? nekde mi radily ze plazma je lepsi...

a jeste, pokud sem to pochopil spravne, tak kdyz koupime telku, treba http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... 0:combined , tak pak jen na DVB-C shopu objednam ten modul, napisu cislo smlouvy od UPC a poslou mi i tu kartu?

+ v te cene 1300,- je zapocitana i ta cena karty a nebo ne??

Sdílet toto téma

Připrav si 1700kč. 1300kč modul, 200kč karta (pronajatá, těch 200kč je vratná záloha) a skoro 2 kila balné a přepravné, vyděrači. Přitom to dají do malé obálky, 15min to u nás na poště hledaly tři pošťačky naráz :lol:. Čtvrtá jim do dva dny předtím dala nahoru na regál kam nedohlédly...

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku