Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Mno, s tím ČT tě poopravím. Volal jsem i psal do ČT 2x a tam mají již vše připravené už pár týdnů...teď je řada na UPC, aby to zařadila.

Ono je to trochu jinak, CT udajne nechce povolit satelitni distribuci,

takze to pujde po optice, ale ta pry jetse neni u CT natazena.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Jj, UPC, jen se vymlouvej na to, ze je chyba na druhe strane. Je to fakt zajimave, ze je VZDY chyba na strane televize, nikoliv UPC. At jde o jakekoliv kanaly. Zajimave, ze ostatni operatori to vse jiz maji, jen chudacek UPC ne a jen se neustale vymlouva. Je to trapne ...

Sdílet toto téma

Mno, s tím ČT tě poopravím. Volal jsem i psal do ČT 2x a tam mají již vše připravené už pár týdnů...teď je řada na UPC, aby to zařadila.

Ono je to trochu jinak, CT udajne nechce povolit satelitni distribuci,

takze to pujde po optice, ale ta pry jetse neni u CT natazena.

To není pravda, přečti si nějaké odpovědi od ČT tady na foru. Jasně tam píší (a i mě to říkali), že satelitní distribuce není problém (proč by ji nechtělo ČT povolit? nesmysl), ale UPC ji nechce, že to chce po optice, protože si myslej, že to je kvalitnější. To ČT nebyla schopna v září a říjnu zařídit. Nyní to ale mají připravené a čekají na UPC. Samo ČT se podivuje nad tím, proč nemohlo UPC doteď šířit satelitní verzi...taky to nechápu...Kdybych je na klientským centru neseřval, tak to ČT HD je v ceníku dodnes (ono tam je, ale alespoň ty idioti tam dali *). Teď jsem to uvedl na pravou míru a zůstavá mi rozum stát nad tím, proč se musí UPC chovat tak, jak se chová. Ano, já vím, ale neříkejte to.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Přijde mi to úsměvné...a i trapné..nejdřív se v prosincovém UPC Informuje Malina brání jak všechno u nich je v richtigu a jak jsou nej a teďka tohle - "v UPC chce být tolik stanic, že si můžeme vybírat..." Asi si chlapci v UPC nevidí na špičku nosu. Místo toho, aby zařadili to, co už před rokem slíbili registrací (a opovažte se někdo napsat, že registrace neznamená automatické zařazení - na to mám z vysoka...), budou dělat show jaký to jsou másteři, přitom skutek utek a ve výsledku z toho bude mít klient kulový. Jen tak ze zvědavosti, kde je ta slibovaná Altema TV, která měla v UPC začít vysílat 6.12.? Kde je slíbené ČT1 HD, s kterým UPC vodí lidi za nos a mělo dávno šířit? Vlastně proč se ptám, odpověď každý známe....

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

kde je ta slibovaná Altema TV, která měla v UPC začít vysílat 6.12.?

Kdy začne Altema vysílat, je záležitostí vysilatele, UPC je pouze distributor. Program nevyrábí. Přečetl jsem si pár článků, které vyšly v listopadu (viz. zde), když na Altema Tv teprve dostala od RRTV licenci, ale nikde jsem nenarazil na datum 6.12, o kterém tu píšeš. Naopak se téměř všude píše až o první polovině roku 2010 (kromě 2 článků z dubna, kdy tu licenci ještě neměli). Vzhledem k tomu, jak to u nás chodí, tak je pravděpodobné, že se start ještě posune (na zahájení mají rok od udělení licence), popřípadě se nezačne vůbec a licence propadne. Nebude to poprvé ani naposledy.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku