Jump to content

HANDAN DVB-C 9900 HD

Recommended Posts

Tak na tohle čekáme :D Jde o DVD-C přijímač s harddiskem o kapacitě 1 TB (1000 GB), možností nahrávat 4 různé programy a připojením USB pro případné zpracování v PC. Zatím jen ve Finsku,připojte se k modlitbám aby se UPC rozsvítilo :idea: a zavedla ho i u nás.K tomu nám dopomáhej p.Malina :lol:

O tom mám vážné pochyby jelikož jak znám UPC v ČR, tak nasadí ten největší shit a nejspíše nějaký výběhový model. Třeba od Handanu, ale nižší řadu, s menším HDD atd.

Pokud by to opravdu byl tento stroj (a v dohledné době, ne za rok), tak bych byl samozřejmě velice rád, ale na zázraky v případě UPC prostě nevěřím ...

• Internet 250
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul, HD DVR Mediabox
  • Opava
Tak na tohle čekáme :D Jde o DVD-C přijímač s harddiskem o kapacitě 1 TB (1000 GB), možností nahrávat 4 různé programy a připojením USB pro případné zpracování v PC. Zatím jen ve Finsku,připojte se k modlitbám aby se UPC rozsvítilo :idea: a zavedla ho i u nás.K tomu nám dopomáhej p.Malina :lol:

Na zpracování v PC rovnou zapomeňte. :) To bude první věc co UPC bude muset bloknout.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Tak dlouho jsem čekal na HD PVR, až jsem od 1. října kabelovku zrušil a nechal si jen internet. Až tohle bude k dispozici, začnu zase uvažovat o návratu od DBT-T k DVB-C.

Na tento model HD DVR jsem zu upozornoval ve vedlejsi temate, jestli se ale dockame zrovna tohoto modelu tot otazka.

Na finskych strankach Handanu se objevil novy HD DVR STB Handan 9900, ktery by se mel objevil letos na podzim, umoznuje prijem HD kanalu, ma 2 tunery, dekoder Conax, 1 TB HDD, umoznuje 4 nahravky soucasne.

Dockame se nekdy neceho podobneho ?

http://www.ladigital.fi/uutiset/Easymail/5-2009/KE_5-2009.html

http://www.handan.fi/tuotteet/091_Premi ... 900_HD.pdf

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno