Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Bentley1

chyby v obraze na Handan 7000 HD

Recommended Posts

Poměrně často se mi stává že do aktuálního obrazu "prolne" obraz který již byl vysílán, jakoby někde v paměti handanu zustala nějaká data. Stane se že to pokračuje po přepnutí na jiný program. Na nějaký čas pomůže restart. Je to vadný receiver ?

• lokalitaSokolov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízení700, CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

bohužel je to běžné i na Nova HD přes CAS modul. je to buďto u UPC nebo u poskytovatele programu a bohužel je nás více než dost koho to trápí.

Sdílet toto téma

jay    0

Ano,dělá to nejvíce na NOVA HD,CS Film se pravidelně zasekává co pár sekund a jeho obrazová kvalita je opravdu až strašidelná :oops: ,na druhé straně pobaví jeho reklamy na DVD s cenami,co platily asi před 10 lety. :)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Je to trochu mimo misu, ale tyka se to CS filmu. Pred par dny me naprosto sokovalo, kdyz jsem nahodou trefil zacatek Raftaku. Obraz se mi od zacatku zdal ve spatnem rozliseni, kdyz tu na me v pravem dolnim rohu vykouklo stare zname logo certifikace DivX, ktere zname treba z BSplayeru :-D. Mazec...copak na to Marketka Prchalova? :-D

Sdílet toto téma

Je to trochu mimo misu, ale tyka se to CS filmu. Pred par dny me naprosto sokovalo, kdyz jsem nahodou trefil zacatek Raftaku. Obraz se mi od zacatku zdal ve spatnem rozliseni, kdyz tu na me v pravem dolnim rohu vykouklo stare zname logo certifikace DivX, ktere zname treba z BSplayeru :-D. Mazec...copak na to Marketka Prchalova? :-D
.

Něco podobného před časem u Snowbordáků to byl obraz jak noha :)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zdá se mi, že tyto STB jsou dost předražené. Např. O2, což určitě není dobročinná organizace, prodává svoje STB iCan 3800TW (MPEG2/4) za 2900,- oproti Handan CV 7000HD za 4986,-.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nevím kde jsou levnější. ale já viděl ještě dražší, Např. na Digi Zone mají Technisat za 8.500,- a ještě připočítej modul s kartou a je to za 10k. (A stejně CS film zlobí).

To už je lepší koupit novou TV s DVB-C.

Sdílet toto téma

Mně se to teda na Nově HD dneska nesekalo. Podle mě to stejně občas dělá sám ten STB, zjistil jsem, že pokud to začne kostičkovat - vracet se po několika minutách minulý záběr, stačí např. přepnout na chvíli do menu přístroje a potom se vrátit zpět. Většinou to pak přestane.

Sdílet toto téma

Přesně tak, mně to kromě STB dělá i u PC karty Technisat Cablestar HD2 - tohle určitě nemá s stb nic společného. I na hotline mi potvrdili, že chyba je u nich a řeší se.

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníKaon KCF SA700, Modul CI+, Technicolor

Sdílet toto téma

To netuším, u mně tenhle postup nefunguje - akorát některý den nebo jen některý pořad je bez výpadků, některé dny vypadávají všechny HD kanály, SD žádný..

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníKaon KCF SA700, Modul CI+, Technicolor

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku