Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
chingy

UPC plus Vista problem s pripojenim!!!

Recommended Posts

Dobry den,

mam upc pripojeni s ntb na OS win XP (modem pres UTP do ntb). Vse funguje bez problemu. Nyni jsem si vsak poridil novy ntb s win Vista a neni mozne nalezt pripojeni resp neni systemu pridelena IP adresa. Visty tedy neustale identifikuji sit a zadnou nenaleznou....

Prosim o radu jak toto vyresit!

Dekuji.

Sdílet toto téma

Ja jsem zkousel i pul hodiny....

Zkousel jsem i s jinym ntb kde je Win XP a tam stacilo 20 vterin bez problemu....

Tudiz toto zrejme problem nebude. Pocitam ze problem bude s Win Vista kdyz to na jinych ntb s XP funguje bez potizi.....

Sdílet toto téma

Aspoň vidíte že VIsty jsou tak akorát na dvě věci...a proto buď XP a nebo rovnou Win 7,což je určitě spolehlivější.

A nebo se zkus obrátit na Microšrotí help linku :lol:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Vistami jako takovými to není, já je používám na UPC zcela bez problémů od začátku. Chce to prověřit zda síťový adaptér má správné ovladače, v protokolu TCP/IP je nastaveno "získat IP adresu z DHCP" a neměl by být problém. W7 jsou dobré, ale v zásadě vylepšené Visty, dají se v nich používat bez problémů i ovladače na Visty.

Sdílet toto téma

tak zkusit ntb i na jiné síti a případně ještě zkontrolovat, zda je nainstalovaný protokol TCP/IP a IP se bere z DHCP serveru. Ve Vistách opravdu není nic, co by člověk musel oproti XP nějak zvlášť a složitě nastavovat...

Sdílet toto téma

to nebyl vtip, proboha :) Já Visty používal celou dobu, teď W7 a nemyslím si, že by Visty byly tak špatný systém jak je módní tvrdit. :wink: Ale v okamžiku kdy jsou W7 už pro ně nění žádný důvod, W7 jsou opravdu o dost lepší...

Sdílet toto téma

a nemyslím si, že by Visty byly tak špatný systém jak je módní tvrdit.

za všechno může globální oteplování, hodpodářská krize a windows vista... :lol: jinak windows 7 sou fajn... :)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Máš nastavené automatické záskání IP adresy od DHCP serveru a automatické DNS servery?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Uz to tu nekdo vyresil?

Potkal nas doma stejny problem. Visty nemohou z modemu ziskat ip adresu, nastavi si po nejakem case svoji a pak uz to nejede tuplem. Vypinani = restart modemu nepomaha.

Pocitac s Vistama jel v puvodni domaci siti normalne. Router s DHCP serverem mu ip adresu prideloval bez problemu. Ted je zapojen primo do modemu UPC a adresu IP neziska.

Ntb s XP stejne pripojeny jako test bez problemu.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku