Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jardacervenka

Stěhování na jinou družici-blázni

Recommended Posts

No podle mě se v upc museli zbláznit protože jestli todle udělaj tak si u plno lidí podepsali ortel.V době kdy mě každý měsíc otravujou z O2 at přejdu k nim kde mi garantujou po celou dobu smlouvy cenu za tv 350kč a rumunská konkurence je o 50procent levnejší opravdu přijít s tímto stěhovaním musela chytrá palice.Chápu že jsou mezi váma tací pro které je to hračka otočit talířem ale já jsem například opravdu satelitní máčo a než dávat prachy servisu nebo to točit nedej bože sám tak at si pro to radši přijedou a strčej si to do análního otvoru.Dcera studuje ve skotsku a upc jediné tam má pokrytí koupil jsem jí předplacenou kartu upc stím že bude čumět na naše programy a teď po stěhování na jaře bude mít útrum.Vím že karta se nesmí převážet mimo uzemí a chápu to že jestli to fakt změní tak má holka hold smulu.Myslím že upc dělá blbost plno lidí co je už nahlodanejch konkurencí tohodle stěhování družic využijou a upc pošlou do věčných lovišť.Cena nehorázná ,nabídka podpruměrná plno lidí mě určitě bude kamenovat at to teda zrušim a je to ale mám od upc i internet a ať neflušu jen špínu na upc tak sním jsem absolutně spokojen.No nechám se překvapit s čím na jaře příjdou.

Sdílet toto téma

No podle mě se v upc museli zbláznit protože jestli todle udělaj tak si u plno lidí podepsali ortel.V době kdy mě každý měsíc otravujou z O2 at přejdu k nim kde mi garantujou po celou dobu smlouvy cenu za tv 350kč a rumunská konkurence je o 50procent levnejší opravdu přijít s tímto stěhovaním musela chytrá palice.Chápu že jsou mezi váma tací pro které je to hračka otočit talířem ale já jsem například opravdu satelitní máčo a než dávat prachy servisu nebo to točit nedej bože sám tak at si pro to radši přijedou a strčej si to do análního otvoru.Dcera studuje ve skotsku a upc jediné tam má pokrytí koupil jsem jí předplacenou kartu upc stím že bude čumět na naše programy a teď po stěhování na jaře bude mít útrum.Vím že karta se nesmí převážet mimo uzemí a chápu to že jestli to fakt změní tak má holka hold smulu.Myslím že upc dělá blbost plno lidí co je už nahlodanejch konkurencí tohodle stěhování družic využijou a upc pošlou do věčných lovišť.Cena nehorázná ,nabídka podpruměrná plno lidí mě určitě bude kamenovat at to teda zrušim a je to ale mám od upc i internet a ať neflušu jen špínu na upc tak sním jsem absolutně spokojen.No nechám se překvapit s čím na jaře příjdou.

1. Stěhování se děje právě z důvodu že na Astře nejsou kapacity na rozšiřování nabídky (natož HD)

2. Nějak si protiřečíte. Říkáte že víte že je proti smluvním podmínkám vyvážet kartu mimo ČR a dožadujete se aby dojeli do skotska a přetočili talíř?

3. Všechny zákazníky budou technici kontaktovat a nastavovat paraboly zdarma. (ty co jsou v ČR)

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku