Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
jirick

Zvuk Dolby Digital 5.1 na ČT1

Recommended Posts

Tak právě koukám v neděli večer na ČT 1 a hle: opět vysílají v DD 5.1 Bohužel je zvuk zpožděn asi o 1-2 vteřiny. Už jsem to pozoroval minulý týden. Mám Hahan PVR 6000. Kamarád s Hahanem 7000 to má tak. Neví někdo co s tím?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mě se to také stalo. Volal jsem na UPC a tam mi řekli, že si mám na Handanu vypnout dolby. To je super, tak místo, aby poradili, tak budu asi koukat na film ve stereu. Tomu říkám technologický pokrik.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

takovi technici jsou proste lidi na pravem miste..paneboze za co nas predplatitele trestas...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ale proč má být vypnuto? Kde je problém? Od toho přeci máme kvalitní set-top-box. Je to nekompatibilní? Nejsem expert, proto jestli tomu někdo rozumí, tak prosím o odpověď.

Díky

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

ahoj, nevite nahodou co mam delat, kdyz mi na ct1 nejde zvuk i presto, ze sem DD v menu vypnul a kdyz zmacknu na ovladaci zmenu zvuku na ct1, tak se mi settopbox zasekne a musim vypojit ze zasuvky

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nekde sem cetl, ze to stejne nekomu nepomohlo a nechci zbytecne prijit o nastaveni mych fav a jeste ted mam jeden problem, u ruznych stanic asi u jakychkoliv, se mi samoztlumuje zvuk a zachvili se treba zase zesili a takhle porad....stava se to ted nekomu taky?

Sdílet toto téma

Jak psal Standa, budto tovarni nastaveni, nebo smazat vsechny kanaly a znovu je naladit, oboje pomuze.

S tim stlumovanim zvuku ti nepordim, mam vsechny typy STB dodavane od UPC a nedela to ani na jednom.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak sem predchvili dal tovarni nastaveni, dal sem znova vyhledat programy a ct1 zvuk funguje, ale co je ted asi horsi vec, tak to, ze tam nemam prima cool, barandov, national geographic, coz nechapu proc. Nevi nekdo co s tim? Zkusim znova vyhledat no, ale nechapu

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

tak vyreseno, je to takovy zvlastni, ale jde mi to, kdyz sem dal tovarni nastaveni, tak predtim sem to omylem preskocil a nenaladil, takze sem sel hned do menu a ladil a tim chybely kanaly, kdyz sem to znova dal do tovarniho nastaveni, tak hned potom mi nabehlo spustit ladeni a uz mi to naladilo vse. Jinak diky za rady, ted uz bezi vse ok, zatim se ztlumovani zvuku neobjevilo, tak to snad tak zustane

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku