Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Pecisss

New UPC Fiber Power 50 tarif

Recommended Posts

Mam takovej problem stahuji na P2P siti prvnich 7 dni mi šlapalo vse ok.

Co se tyka odeslani dat 5Mb/s.Po nekolika dni mi vse kleslo o pulku 2,5Mb/s.Meril jsem si rychlost a vypada to bez problemu i na technicke podpore nezjistili nic vazneho.

Neni mozne ze kdyz se stahne nekolik GB dat, upc snizi stahovani u P2P site?!

Sdílet toto téma

Pravděpodobné a tak reálné, že se to děje...

UPC prostě tam kde má ještě pomalou síť omezuje... Když někomu jede P2P nebo nějaký virus (chová se to defacto stejně) dva dny v kuse, tak mu prostě zpomalí na polovinu, pak na čtvrtinu...

Samozřejmě, tam kde už má infrastrukturu moderní je to bez postihů - týká se zejména lokalit, kde ve špičce běží 20M přípojky klidně i jenom 3 mega...

Ještě mám vysledováno, že se jedná hlavně o UPLOAD... Pokud cucáte, není problém, ale s uploadem vytíženým naplno více jak dva dny vás krouhnou - btw já si mylím oprávněně...

Sdílet toto téma

Ještě upřesním, že není p2p jako p2p... Třeba torrenty jsou takový humus, že rozesílají statisíce neužitečných paketů na všechny strany internetu, takže ten upload jede fakt do posledního volného místečka.

Takže argumentovat "stáhnul jsem JEN ... ..." je irelevantní, jelikože na torrentech je klasika, když člověk, který stáhne dejme tomu 2 GB klidně odešle 10 GB (z nichž užitečných může být klidně taky jen 2 GB).

Koukal bych tedy spíš na upload....

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku