Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

rad bych vedel , jestli se nekomu podarilo naladit DVB-C kanaly ve svedske lokalizaci, samozdrejme vsechny? ve finstine to ma v EPG divnou diakritiku...

je to vlastne jen firmwerova nedostatecnost.........ma nekdo nejake informace, jest-li to bude panasonic do budoucna resit? nejakou aktualizaci firmwearu?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Při nastavení Švédsko se nenaladí všechny programy ale jsou korektně znaky v EPG, při nastavení Finsko je naladění v pořádku ale problémy jsou s háčky a čárkami v EPG. Není to ale tragedie a zvykneš si.

Obchodní odd. Panasonicu mi odpovědělo, že o nějaké aktualizaci firmware neuvažují a svedli to na ůdajnou neexistenci normy pro DVB-C v CZ (?).

Sdílet toto téma

Jin    0

Ja mam taky nove Panasonica s v Cesku "neviditelnym" DVB-C tunerem. A muzu potvrdit to co psal Mih. Akorat mam navic u Finska v EPG nejen spatne zobrazeny pismena s diakritikou, ale navic mam i posunuty cas o hodinu dopredu (nepodarilo se mi to nikde najit to zmenit).

A navic jeden velkej problem, ze multiplex 170,50 MHz s HBO a Cinemaxama Panasonic neustale "ztraci". Proste po jednom dni naladeni hlasi u techto kanalu z tohoto multiplexu "Zadny signal". Duvodem je, ze Panasonic nepochopitelne frekvenci 170,50 MHz ztrati a preladi tyto kanaly na 170 MHz nebo dokonce 169 MHz. Sice pomuze dat "Rucni ladeni", kde se sice zobrazi "Zadny novy kanal nenalezen", ale kanaly z tohoto multiplexu se zase zobrazi. Druhy den jsou ale zase nedostupne....

Nemate s tim nekdo zkusenosti?????

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Správný čas si nastav v menu TV.

Stejný problém se 170,50 Mhz - po vypnutí se přeladí na 169,50. Asi se s tím nedá nic dělat, vyzkoušel jsem všechno možné.

Sdílet toto téma

A jestli si koupíš TV Panasonic, která má Viera Cast (internetová televize), tak se připrav, že pokud budeš chtít zprovoznit DVB-C tuner, tak se musíš smířit s tím, že nebudeš mít přístup na archiv nova.cz prostřednictvím Viera Castu. Musíš si vybrat, co radši oželíš, buď Viera Cast nebo DVB-C tuner. Jinak při nastavení u Finska je to EPG příšerné, prostě to vůbec neumí české znaky. Jak je to se Švédskem nevím, to jsem nezkoušel.

Sdílet toto téma

Jin    0

Tak diky za pomoc v tom nastaveni casu :oops: !

Jinak to ztrácení toho multiplexu 170,50 MHz je fakt vopruz, ale, jak pisete, neda se s tim nic delat.... Jenom denne ladit anebo koukat jenom na HBO HD (ktery vysila na jinym multiplexu) a ty zbyly dve HBO mazanice ozelet....

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Halt nemůžeme mít všechno, většina TV má zase jiné problémy. Panasonic tam ofic. zatím DVB-C tuner nemá, tak si můžeme stěžovat na lampárně...

Sdílet toto téma

spis faram nad tim proc ve svedske lokalizaci nechce zobrzit vsechny kanaly, protoze kdy dam aktualizace v hledacku tak se mi tam objevi, ale kdyz prejdu do normalniho modu z aktualizacniho tak tam nejsou, to same po rucnim ladeni , chybi mi tam napr. ceske stanice jako nova,ct1 atd tak zadam jejich frekvenci ale misto nich mi treba zase zmiznou slovaci jako markiza , stv1 a spol no je to bordel a predevsim neschopnost panasonicu , jinac telka je fajn

Sdílet toto téma

vieara cast nemam, ja jsem toho nazoru ze je nejlepsi koupit orezane fulko ... ty nadstandartni fce je lepsi poridit zvlast na nejakem media playeru, kde ta podpora je daleko lepsi a hlavne clovek nenarazi na nejakou kolizi ci nedostatecnost jako vieara cast u panasonicu nebo opozdeny vystup digi audio u samsungu ci nepodpora mkv v usb 2.0 anebo jest-li tak nemoznost prepnuti audio stopy.....atd atd

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Díky, vyzkouším. S tím Švédskem jsem se trápil také. Pořád mi mizelo to co již bylo nastavené...Přešel jsem na Finsko i s tím, že znaky v EPG nebudou korektní.

Sdílet toto téma

Bože tu telku už půl roku sleduju a do vánoc ji musím mít doma,ten tuner mě ale pěkně štve. Nejdřív jsem o něm ani nevěděl, později zavrhoval právě kvůli nepodpoře CZ znaků, ale jak to tak vypadá, z důvodů úspor jej stejně budu využívat, za ty prachy to sakra mohli dotáhnout do konce, lajdáci! Furt nějaké kompromisy, ještě jsem snad doma neměl komponent co by ode mě dostal plný počet hvězdiček...

Je nějaký rozdíl mezi naladěním Finska a DE? Chtělo by to nějakého hackera, co by do toho FW vlezl a skloubil ty chybějící věci do sebe. Ale takoví jsou možná někde v Rusku a ti zas mají azbuku :?

Takže budem všichni tajně doufat a čekat co bude a nebo spíš nebude. Obávám se ale že bez znaků EPG nevydržím, listuju v tom dnes a denně. Hold budu muset přišetřit na set-top-box, další krám do baráku jen kvůli tomu, že inženýrům v Panasoniku republika, kde se sama TV vyrábí, nestojí za snahu dotáhnout její FW k dokonalosti... :x

Sdílet toto téma

Zkoušel jsem to naladit na to Švédsko. Bohužel mi to nenaladilo všechny kanály, nevím, jestli by je tam šlo nějak dodat, moc jsem se tím nezabýval. Ale je fakt, že při Švédsku EPG zobrazuje české znaky korektně. Bohužel zprovoznění archivu Nova.cz při jiné zemi než Česko ve Viera Castu se nekoná.

Sdílet toto téma

A co je to za TV od Panasonic že má DVB-C tuner na jejich stránkách nic takového nepíšou

No právě, na jejich stránkách nic nepíšou, protože při výběru země Česko to nefunguje. DVB-C tuner v televizoru fyzicky je, ale není softwarově povolen. Mají ho některé plazmové a některé LCD televizory. Musíš se podívat do návodu k obsluze, kde to je napsaný.

Sdílet toto téma

toby byla parada, kdyby se nasel nejaky genius ktery by to umel hacknout..bohuzel myslim, ze panasonic ani neuvazuje o vydani neveho FW ktery by resil tuto podporu dodkud nebude stanovena norma v CR pro DVB-C vysilani.....jaksi bez zaruky se jiim dotoho nechce, aby mohli garantovat vyuzitelnost DVBC tuneru jako to mu je ve svedsku nebo finsku...........proste panasonic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku