Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Kynio

Připojení 3. TV do rozbočovače

Recommended Posts

Zdravím. Mám menší problém. Od UPC mám digital, koupil jsem TENTO rozbočovač, do něj mám zapojený STB od UPC u jedný telky, potom přímo LCD TV (s CI modulem) a pak chci třetí TV která by žrala pouze analog. Problém je ale ten, že když tuhle poslední TV napojím do rozbočovače, úroveň signálu v ostatních TV klesne a začnou se objevovat artefakty, nejvíc u markízy a STV1 a 2. Jestli je třetí TV zaplá, nebo ne je jedno, stačí prostě TV jen připojit na rozbočovač a je zle.. nevíte kde by byl v tomhle případě problém? samostatnej kabel připojenej nic nedělá, pouze když se napojí ta poslední TV =( díky za rady

Sdílet toto téma

Tezko rict, nejspis ta televize ty ostatni nejak rusi,

zkus pretu posledni TV do jineho vystupu na tom rozbocovaci,jeden z nich ma mensi utlum,

dale zkontrolovat privodni kabel a a konektory

a eventulane vymenit robocovac za typ, ktery bude mit vetsi oddelovaci utlum, ale jestli to pomuze ti neslibuju.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku