Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
felo

Vubec si nevim rady:(

Recommended Posts

Zdravim jsem starej uzivatel upc spise Karnevalu mam jeste od nich smlouvu ! mam router pripojeny pres USB a kdyz jsem se dozvedel ze jsou zavedeny nove rychlosti na 10mb coz mam mit tak se to ma pripojovat pres sitovou kartu (dobra koupil jsem si ji a vubec mi nelze naskocit internet!) nevite cim by to mohlo byt?:( a v call centrum mi rekli vellkou pi** ! ani nejsou schopni mi technika privest

Sdílet toto téma

A můžu se ještě zeptat, jak to máš vůbec zapojený. Máš to rovnou z modemu do síťový karty v PC UTP kabelem nebo to máš ještě přes nějakej router, tedy UTP kabelem do routeru a z routeru UTP kabelem do PC? Jestli to máš přes ten router, tak je možný, že máš něco špatně nastavný právě v tom routeru.

Jinak ještě zkontroluj, jestli máš pořádně zastrčený RJ-45 konektory do modemu a do síťovky, příp. ještě do toho routeru či switche. Už jsem se s tím taky jednou setkal, že byl ten konektor povytaženej.

Určitě ten modem zresetuj. Ještě to tedy může být vadný kabel. Teď si nejsem jistej, ale možná na to může mít vlív, jestli je křížený nebo nekřížený (křížený lze použít na zapojení sítě PC-PC, kdežto nekřížený (rovný) lze použít na zapojení PC-HUB, tedy v tomto případě by měl být nejspíš rovný; i když v dnešní době jsou už různé síťové prvky vybaveny funkcí, která zvládne použití obou kabelů).

Naběhne ti vůbec modem?

Sdílet toto téma

A můžu se ještě zeptat, jak to máš vůbec zapojený. Máš to rovnou z modemu do síťový karty v PC UTP kabelem nebo to máš ještě přes nějakej router, tedy UTP kabelem do routeru a z routeru UTP kabelem do PC? Jestli to máš přes ten router, tak je možný, že máš něco špatně nastavný právě v tom routeru.

Jinak ještě zkontroluj, jestli máš pořádně zastrčený RJ-45 konektory do modemu a do síťovky, příp. ještě do toho routeru či switche. Už jsem se s tím taky jednou setkal, že byl ten konektor povytaženej.

Určitě ten modem zresetuj. Ještě to tedy může být vadný kabel. Teď si nejsem jistej, ale možná na to může mít vlív, jestli je křížený nebo nekřížený (křížený lze použít na zapojení sítě PC-PC, kdežto nekřížený (rovný) lze použít na zapojení PC-HUB, tedy v tomto případě by měl být nejspíš rovný; i když v dnešní době jsou už různé síťové prvky vybaveny funkcí, která zvládne použití obou kabelů).

Naběhne ti vůbec modem?

Kabel mam napojeny z baraku do routeru a z neho to vede do sitovky ,coz mi nejde tak pouzivam misto sitovky USB pripojeni:( ale usb nedokaze tahnout vic jak 5 mega

Sdílet toto téma

No tak to vypada ze je problem v nastaveni routeru, porp. v tech kabelech jak psal ONA.

Kdyztak jeste zkus router vyradit a modem z PC spojit naprimo.

router nemam ,proste to mam tahle

ze zdi / modem / sitovka coz nejde:(

tak pouzivam

ze zdi / modem / usb

Sdílet toto téma

koupil jsem si ji a vubec mi nelze naskocit internet!

seš si jistej, že máš síťovku správně nainstalovanou? koukni do správce zařízení, jestli u ní neni vykřičník nebo otazník...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

koupil jsem si ji a vubec mi nelze naskocit internet!

seš si jistej, že máš síťovku správně nainstalovanou? koukni do správce zařízení, jestli u ní neni vykřičník nebo otazník...

ahoj slambe

Síťová připojení - ikonka sitovky zobrazuje malicky zamek a kdyz se chci pripojit tak mi to pise zadne nebo omezene pripojeni neco takovyho :(

Sdílet toto téma

Felo: je nutne aby zkontroloval jestli neni u sitove karty nejaky problem s ovladacema, takze najed do Správce zařízení a koukni se jestli sitovka nainstalovana vporadku

(Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, na kartu Hardware a potom na tlačítko Správce zařízení.)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Felo: je nutne aby zkontroloval jestli neni u sitove karty nejaky problem s ovladacema, takze najed do Správce zařízení a koukni se jestli sitovka nainstalovana vporadku

(Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, na kartu Hardware a potom na tlačítko Správce zařízení.)

Ano je spravne nainstalovana

Sdílet toto téma

Ano je spravne nainstalovana

když je síťovka správně nainstalovaná a dhcp server modemu ani po vytažení na 20 sekund ze zásuvky nepřidělí adresu, zkusil bych kontaktovat upc... :wink: jestli máš nějakou starou šlupku, co ještě umožňovala připojení přes USB, tak je možný, že je už nějaká vadná...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku