Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Pelda

Internet 10M a více PC

Recommended Posts

Ahoj chtěl jsem se zeptat na stránkách UPC píšou, že pokud chce uživatel připojit vice jak jeden PC musí mít ten větší tarif a to 30M. Chci se zeptat jestli je to opravdu nutnost. Chci si objednat ten 10M a chtěl bych mít připojené 2 notase a PS3 pokud to pujde. Někde jsem tu už četl, že to tu někdo má. Tak nevím.

Sdílet toto téma

Jedná se o to že pokud má člověk tarif 10M tak modem povolí jen jeden PC (nebo router) a při připojení jiného je nutné ho restartovat. V případě tarifu 30M si modem pamatuje 3 zařízení takže není nutné pokaždé restartovat modem :)

Takže rada zní -> Pořídit 10M a k němu router za kterým můžete mít kolik PC chcete a měnit je jak se vám zlíbí.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Pokud má 30M, tak mu pro připojení 3 počítačů stačí hub/switch. Pokud má jen 2 počítače, tak může jeden připojit přes ethernet a druhej přes USB...

Sdílet toto téma

Pokud má 30M, tak mu pro připojení 3 počítačů stačí hub/switch. Pokud má jen 2 počítače, tak může jeden připojit přes ethernet a druhej přes USB...

V žádném případě neplatí co píšete :!:

Z MDM může být zapojen PC (router atd.) buď přes USB a nebo přes ethernet ale né obojím současně :!:

Ano pokud má někdo 30M tak stačí hub nebo switch ale i tak je lepší mít router. U 10M je nutné mít vždy router pokud chce kl. využívat více PC naráz.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

V žádném případě neplatí co píšete :!:

Z MDM může být zapojen PC (router atd.) buď přes USB a nebo přes ethernet ale né obojím současně :!:

Zajimave, ja mel takhle pripojeny PC a notebook.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevim

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

K tomuto tematu by som sa chel opytat, tiez mam 10M internet, a mam notas a PC, kabel som prepinal raz tu a raz tu a vsetko mi slo. Ked som preinstaloval winXP na PC prestalo mi to fungovat a ak sa chcem prepnut musim resetnut ruter. Neviete mi poradit ako to dostat do tej fazy ak oto bolo predtym? Kedze to predtym fungovalo.

Dakujem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku