Jump to content

Recommended Posts

Ahoj prosím o radu. Neměl jsem moc čas porocházet odpovědi na foru a hledat jestli tu tato podobná otazka není :) Chtel jsem se zeptat Jestlli kdyz mam v TV tuner na DVB-c jestli potřebuji domu STB a pokud ne tak jestli musim mit zásuvný modul na tu kartu. Děkuji za odpověď

Link to post
Share on other sites

A jestě jsem se chtěl zeptat zda s tím máte někdo zkušenosti myslím s tím zásuvným modulem a používáním tuneru v TV.někdo říká, že je přeci lepší STB ale me se moc nelibi to prostredi a to přepínání těch kanálu je takové sekavé navíc musím mít navíc jeden ovladač :-)

Link to post
Share on other sites

používám modul u obou TV a naprostá spokojenost. Pokud jde o obraz tak mezi obrazem z H 7000HD a modulem není v kvalitě rozdíl. Než jsem vrátil Handany tak jsem to testoval cca měsíc a nenašel jsem rozdílu. I když upozorňuji je to jen můj subjektivní názor.

Link to post
Share on other sites

No pujdu do toho ty volne programy naladim na TV normalne i kdyz nemam kartu a slape to v pohode zadne skubani jak u STB a navic kdyz mi pripojily STB k TV tak mi to nejak bzučí v reproduktorech nevim cim to je mozná to dělá SCART nevim. Takže STB dám pryč a koupim Modul do CI :-)

Link to post
Share on other sites

Když si koupím modul, budu i nadále moci používat Handan 6000 pro občasné nahrávání? Čili když budu mít vypnutý Handan, tak pojede modul v TV a když zapnu Handana, tak se na něj TV přepne a můžu nahrávat?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...