Přejít na obsah

Recommended Posts

No opravdu úžasné, já prostě nechápu ty "rezervy" u UPC. Dříve to šlo taky bez nich, tak proč je tam cpou. Akorát to znepřehledňuje nabídku a musím je pořád přesouvat na konec, aby nepřekážely. Já jsem na ty rezervy a kanály, které jsou v nabídce dvakrát, vážně alergický. Nešlo by to bez těch rezerv a konečně odstranit ty kanály, co jsou v nabídce vícekrát? Docela bych to uvítal, vážně.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

No opravdu úžasné, já prostě nechápu ty "rezervy" u UPC. Dříve to šlo taky bez nich, tak proč je tam cpou. Akorát to znepřehledňuje nabídku a musím je pořád přesouvat na konec, aby nepřekážely. Já jsem na ty rezervy a kanály, které jsou v nabídce dvakrát, vážně alergický. Nešlo by to bez těch rezerv a konečně odstranit ty kanály, co jsou v nabídce vícekrát? Docela bych to uvítal, vážně.

Pokud vím, tak Malina něco říkal kdysi o stovce programů do konce roku, tak je tam už skoro máme, ne? :twisted: a slib je splněn

Není to jedno, jestli je tam jen nápis rezerva nebo 2x noe anebo nic neříkající kanály

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

pro přehled jak to vypadá: (defaultní pozice, nic jsem nepřehazoval):

94 - rezerva HD (History HD)

95 - History Channel

96 - National Geographic

97 - rezerva

98 - rezerva

99 - Musiq 1

U všech mi hlásí, že není signál, HD rezerva je odemknutá, ale bez signálu. Co tam dělá NGC nechápu, ledaže by to bylo buď stěhování (nechápu k čemu) nebo NGC Wild/Music, či CZ verze (na tu je ale brzy ne?).

Celkově tedy je nyní v digitálu:

5x rezerva

3x rezerva HD (ČT1 HD, History HD, ???)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

pro přehled jak to vypadá: (defaultní pozice, nic jsem nepřehazoval):

94 - rezerva HD

95 - History Channel

96 - National Geographic

97 - rezerva

98 - rezerva

99 - Musiq 1

U všech mi hlásí, že není signál, HD rezerva je odemknutá, ale bez signálu. Co tam dělá NGC nechápu, ledaže by to bylo buď stěhování (nechápu k čemu) nebo NGC Wild/Music, či CZ verze (na tu je ale brzy ne?).

Celkově tedy je nyní v digitálu:

5x rezerva

3x rezerva HD (ČT1 HD, ???, ???)

když mrkneš na http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm , tak tam je ještě 94. pro Prahu Metropol TV, takže začni 95 a dostaneš se na tu stovku. Bingo

(A mě pořád nebylo jasný, proč nechtěj zrušit tu druhou Noe TV)

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Návštěvník

ať dělám co dělám víc jak 93 programů a to včetně rezerv nemám HCH a Musiq1 nejsou v mé nabídce a to ani po přeladění. Lokalita Praha JM

Sdílet toto téma

Tak ja na Handanu mam zaktualizovano, ale na SONY 40we5w nic :( Tak ji davam hodinu,ci dve a pak budu udelat znovunaladeni....

UPDATE: Tak me nebavi cekat, kdy si telka usmysli, ze mi prida program :-) Znovu jsme preladil a koukam. Z History mam opravdu radost, dokonce i z SD. A na HD, pokud se rezerva vcas promeni na non-rezervu, tak si rochnim! Jinak Musiq1 me nechava chladnym, prece jenom mam VH1 classic a MTV2 :twisted:

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak to vypadá že HISTORY CHANNEL bude jenom pro ty co mají SUPREME nebo přikoupený tématický balíček. Já se STANDARD mam asi smůlu. :( . Ale kvůli jednomu kanálu co mne zajímá si připlácet nebudu.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Presne tak. Taky mam jenom Standard. Balicek Plus jsem mel jen do doby, nez ho zdrazili na 119,-.

History Cahnnel by se mi libil, ale za ty prachy to nestoji...

Ja myslim, ze stoji. Aspon pro me je to asi to nejlepsi z doku kanalu !

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak musím říct, že History se mi líbí moc, koukám a jsem fakt spokojenej. Tím mi udělalo UPC radost. :)

Asi proto nedali i HD verzi, protoze pak bych se asi zblaznil stestim :wink:

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

stejně je to s tím počtem zajímavé. Já mám 99 a vedle na synově TV je 100 Praha 4 JM

Sdílet toto téma

Já mám na jednom STB (CV-6000) 98 kanálů (tam je to bez toho zdvojeného TV Noe) a na druhým (CV-7000) mám 99 kanálů (zde je i druhé TV Noe, tedy resp. kanál je označen jako 714000/Pr.1011) - i když to dám přeladit, tak to tam pořád zůstává a na tom druhém se to zase naopak neobjeví.

Sdílet toto téma

Návštěvník

TV kanálů mám 99 (TV Panasonic s DVB-C) ale co to 2x National Geographic, jednou je s tečkou za názvem (původní kanál) a nový bez....

Sdílet toto téma

Návštěvník

TV kanálů mám 99 (TV Panasonic s DVB-C) ale co to 2x National Geographic, jednou je s tečkou za názvem (původní kanál) a nový bez....

Sdílet toto téma

tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník
tak na jedné z obyč.rezerv se mě objevují titulky,přestože je podmíněný přístup.a jelikož tam mluví již druhý den o zvířetech a UPC uvažuje o zařazení NG WILD,tak mě napadá,že se bude zanedlouho opět rozšiřovat nabídka :)
A nebo taky ne :) Co takhle Animal Planet HD

Sdílet toto téma

tam bych to na češtinu v jakékoliv podobně neviděl.ale možná se mýlím.ale osobně bych spíš ten NG WILD.jo a není to na rezervě HD

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

tam bych to na češtinu v jakékoliv podobně neviděl.ale možná se mýlím.ale osobně bych spíš ten NG WILD.jo a není to na rezervě HD

hm, tak to sem zvědav... snad :)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku