Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Já bych byl taky v klidu. Získání licence ještě neznamená zahájení vysílání a zvlášť u SPI, kde si podávají žádosti o licence a pak je nechají propadnout. Za nedlouho jim takhle vyprší licence na programy Nostalgia Musica TV a Revolution TV.

Než na Digizone se zavádějícím nadpisem, je v tomhle směru lepší přečíst si o tomtéž článek na Parabole.

http://www.parabola.cz/clanky/3636/muzi ... i-licenci/

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Jo SPI má také Tv NOSTALGIA a má i licenci na vysílání pro UPC, ale stále UPC nezařadila takže bych v tomto byl taky mirný a pochybuji že by zařadili.

PS pro UPC: Prosím o zařazení již zmiňované TV NOSTALGIA :o))

Sdílet toto téma

Na infolince mi řekli, že ČT HD by mělo být spíš ke konci září až začátkem října.

O TV DOMA (jakýsi druhý "ženský" kanál Markízy) zatím neuvažují, ale že prý už se lidi ptali...

• lokalitaOstrava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul, modem Cisco 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Vypadá to že něco nového bude opět zakodovaná rezerva po Nově Cinemě.Tv Noe hlasí přesun na novou pozici.

Sdílet toto téma

Co je ovšem horší že SD verzi History dají to balíku Plus, tj. o 119Kč platit více :evil:

no, mě to nijak nevadí... mám Plus od doby co je...a jsou tam dobré kanály a myslím, že cena je adekvátní:

History Channel, AXN Crime, AXN SciFi, MotorsTV, Fishing&Hunting, Travel Channel

nevim proč zrovna tyto kanály jsou v Plusku, ale co :) na ten History jsem zvědavej, jestli tam je jenom CZ dabing nebo je to CZ verze se všim všudy

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

to nevíme...proč by nemohlo být? vždyt si ho UPC v prosinci registrovalo...

The History Channel a The History Channel HD nejsou stejné programy takže vyžadují dvě registrace a to nemají. Snad na příší RRTV se žádost objeví

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

vpa    6
The History Channel a The History Channel HD nejsou stejné programy takže vyžadují dvě registrace a to nemají. Snad na příší RRTV se žádost objeví

8.-9. září a 22.-23. září, první tedy od zítřka, zveřejnění hádám ve čtvrtek?

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Docela jsem napjatej, jest-li neco dneska opravdu vyjede, nebo budou opet objektivni potize a nic....

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak u mě (lokalita Hodonín) se už nové kanály objevily a to v novém MUXu na pozici 746/64/6900. kromě History Channel a Musiq1 (kterému bohužel poněkud hapruje zvuk) je v něm i National Geographic (zjevně další stěhování), dvě standardní rezervy a jedna rezerva označená jako "rezerva (History Channel" (opravdu takto, bez té koncové závorky). Zřejmě bude pro History HD, ale zatím je zablokovaná, stejně jako další dvě rezervy.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku