Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
bhy

výpadek brno lesná od pátku ráno

Recommended Posts

bhy    0

dobrý den. od včerejšího rána mi nejde připojení, jsem v lokalitě brno-lesná, halasovo náměstí. na modemu svítí kontrolky power a receive, kontrolka send bliká. opakovaný restart modemu nepomohl, ani nechat modem delší dobu vypnutý nepomohlo. kabel a zásuvka jsou v pořádku. na technickou podporu jsem psal až před chvílí, takže zatím žádná reakce (volat jim se mi zatím po ránu nechce). je problém jen na mé straně, nebo jste na tom někdo podobně? díky.

Sdílet toto téma

bhy    0

je to dost nepochopitelné, dělá to pořád, už čtvrtý den. (a z technické podpory mi nedošlo ani automatické potvrzení přijetí požadavku. a web http://registrace.upc.cz nejede. takže mám dojem, že chyba není na mé straně, i když nemusí to souviset. to tam mají všichni dovolenou?) jednou za čas přestane svítit a začne blikat i kontrolka receive a pak zase začne svítit, send ale vždycky jen nesvítí nebo bliká. je tu někdo z lokality brno-lesná, kdo může tohle potvrdit nebo vyvrátit?

Sdílet toto téma

Ahoj,

Jsem taky z Lesné,ale už od května mám Netbox a ten funguje :-),tak nevím jestli je a nebo není výpadek...

Volal jsem na infolinku UPC:222980980 a je pouze výpadek v Brně Jundrově.Zavolej si na infolinku a tam se zeptej proč Ti nejde net.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku