Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Tak jsem si vsimnul, ze posledi 3-4 dny me zlobi Voom HD. Jakoby se trha (lehce rozpada) obraz. Ostatni programy s transpoderu jsou v pohode. Ma nekdo podobnou zkusenost? Jinak lokalita Melnik... :twisted:

• lokalitaMělník
  • internetnemám
  • televizenemám
  • telefonnemám

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zatím co na Nova HD to přestalo tak na VOOM HD mám to samé co píšete Lokalita Praha Jižní město

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Taky opraveno,už jsem se lekl,že ty kostičky tam zůstanou :shock:

A Nova byla taky pár dnů co minutu to rozpad obrazu... :oops:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Od 31. augusta zároveň prestane vysielať kanál VOOM HD, a to z dôvodu ukončenia jeho distribúcie v Európe. Diváci si tak od 1. septembra budú môcť v ponuke UPC Digital vybrať spomedzi 6 programov v HD kvalite, ktorá predstavuje najširšiu káblovú ponuku HD programov: Eurosport HD, National Geographic HD, History HD, STV3 HD, Filmbox HD a HBO HD.

Sdílet toto téma

Od 31. augusta zároveň prestane vysielať kanál VOOM HD, a to z dôvodu ukončenia jeho distribúcie v Európe. Diváci si tak od 1. septembra budú môcť v ponuke UPC Digital vybrať spomedzi 6 programov v HD kvalite, ktorá predstavuje najširšiu káblovú ponuku HD programov: Eurosport HD, National Geographic HD, History HD, STV3 HD, Filmbox HD a HBO HD.

aj jaj jaj... :lol:

sem zvědav, co vykouzlí UPC ČR...kromě ČT HD očekávám od nich náhradu za VoomHD, který je docela dobrý...a vysílá aspoň vše fakt v HD... doufám, že nám dají jeden z těhlech tří kanálů:

History HD

Animal Planet HD

Discovery HD

:?:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Taky si myslím, že to bude stejné jako na Slovensku, tedy History HD. Ale doufám, že jej kromě HD verze přidají i ve standardním rozlišení. (Nebo popř. že už snad začnou nabízet i testovaný HD STB s PVR.)

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

vpa    6

Voom HD zmizí ze severského regionu 31. srpna 2009. Na platformě Canal Digital je nahrazeno Rush HD. V našem regionu je zastupena firmou Chello Zone (dříve Zone Vision, Zone Media). Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Voom_HD_International

No a na parabola.cz už jste to taky asi viděli http://www.parabola.cz/clanky/3634/upc- ... istory-hd/

Mimochodem, někde kdosi ze zastoupení Animal Planet říkal, že HD verze pro nás není plánovaná.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Na český a slovenský trh vstupuje další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). Po ukončení distribuce Voom HD k 31.8.2009 se bude na našem trhu nabízet jiný kanál - Rush HD. Tato stanice vysílá adrenalinové sportovní pořady natočené v HD kvalitě.

Rush HD přináší například snowboarding, windsurfing či bungee jumping. Program se doposud vysílal jen ve Velké Británii, Irsku, Skandinávii a Německu. Začátkem srpna vstoupil také do Brazílie, kde také nahradil původní stanici Voom HD.

Rush HD je jedním z programů sítě VOOM HD Networks.

Sdílet toto téma

Na český a slovenský trh vstupuje další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). Po ukončení distribuce Voom HD k 31.8.2009 se bude na našem trhu nabízet jiný kanál - Rush HD. Tato stanice vysílá adrenalinové sportovní pořady natočené v HD kvalitě.

Rush HD přináší například snowboarding, windsurfing či bungee jumping. Program se doposud vysílal jen ve Velké Británii, Irsku, Skandinávii a Německu. Začátkem srpna vstoupil také do Brazílie, kde také nahradil původní stanici Voom HD.

Rush HD je jedním z programů sítě VOOM HD Networks.

jj, přesně tak

http://www.parabola.cz/zpravicky/10233/rush-hd-vstupuje-na-cesky-trh/

:)

VPA: Pan Malina v květnu jasně v UPC řekl, že mají v hledáčku i Animal Planet HD...takže...jedna ze stran očividně lže nebo neví co mluví (což je pravděpodobnější)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

vpa    6

Je to škoda, VOOM HD se mi moc líbil a Rush HD bude jen část z něho. Některé koncerty byly opravdu vyjímečné po obrazové i zvukové stránce (Dolby Digital tu mělo smysl), přírodopisné dokumenty také. Přirodu teď uvidíme jen na pozadí sportu a hudbu jen jako kulisu.

Dalším smutkem pro mne je i to, že History HD opět zase nebude.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Dalším smutkem pro mne je i to, že History HD opět zase nebude.

Já bych takovým pesimistou zas až tak nebyl. Pokud jej zařazuje do nabídky UPC na Slovensku, tak myslím, že se dočkáme i tady u nás.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak náhrada za Voom HD je už jasná - já už mám místo toho Rush HD (i když ještě pod názvem kanálu Voom HD). Čekal jsem lepší náhradu, ale nenaděláme s tím nic :-(

Sdílet toto téma

Teda nevim, ale ja koukal na Voom HD hlavne na ty sporty. Takze treba me RUSH HD vyhovuje. Pokud by ale byla alternativa v programu History HD, tak beru History :-) Jinak pokud budou oba a plus slibeny CT1 HD, tak jsem happy blecha :lol:

• lokalitaMělník
  • internetnemám
  • televizenemám
  • telefonnemám

Sdílet toto téma

Teda nevim, ale ja koukal na Voom HD hlavne na ty sporty. Takze treba me RUSH HD vyhovuje. Pokud by ale byla alternativa v programu History HD, tak beru History :-) Jinak pokud budou oba a plus slibeny CT1 HD, tak jsem happy blecha :lol:

no, já bych řekl, že budou oba + čt hd... rush hd máme... to se měnit nebude...čt hd začne zejtra...history hd, jelikož je na slovensku, bude časem u nás taky..takže ve výsledku budeme mít nejvíc HD kanálu v UPC z celé Evropy 8)

Jinak, pro ty, kterým vadí změna VoomHD na RushHD, za to nemůže nikdo, a už vůbec ne UPC. VoomHD přestal odedneška hromadně vysílat prakticky v celé Evropě, RushHD byl vybrán, protože je to jeden z kanálů společnosti Voom Networks, ne proto, že UPC se VoomHD nelíbil :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Zařazení History HD je ve hvězdách, to že ho budou mít UPC Slovenko nic neznamená.

Např. UPC SK už má dlouho v nabídce program NGC Wild, u UPC ČR vůbec neni.

no, musím říct, že slovenské stránky UPC jsou trochu dementní..oproti českým tam chybí dost věcí, ani tam nejsou pdf dokumenty, což nechápu

jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

vpa    6
jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

no tak dík, teď si to tu někdo přečte z UPC a od zítra budeme platit o 25% navíc nebo nám o 33% sníží nabídku :?:)

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

no tak dík, teď si to tu někdo přečte z UPC a od zítra budeme platit o 25% navíc nebo nám o 33% sníží nabídku :?:)

hehe, zas až tak ulítlí nejsou....ale napsal jsem to proto, že i přes fakt, že si dost lidí stěžuje, že něco nefunguje...je to prostě fakt..aspoň v tomhle se UPC snaží... ale mohli by zapracovat třeba na klientském centru/infolince...nicméně, určitě by měli kanály přidávat dál :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku