Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
winn

obcasne zamrznuti internetu

Recommended Posts

zdravim borci, nevim cim to a tak pisu sem, kazdopadne se mi obcas stane, ze napr. najedu na stranky hyperinzerce a spadne mi celej resp. nejde prohlizec, spadne icq atd, ale pingovat jde normalne, pote po cca minute to zase jede nevite cim by to mohlo byt?dela to jen u nekterych stranek a je jedno v jakem prohlizeci.. delalo mi to jak v xp, tak ve vistach tak v sedmickach.

Sdílet toto téma

nějakej problém tam nejspíš bude, zdá se, že rychlost stahování bys měl mít 30 Mb/s a rychlost odesílání 1,5 Mb/s... pokud nemáš zavirovanej počítač, zkus restartovat modem vytažením na 20 sekund ze zásuvky a pro jistotu znova změřit rychlost postupně v obou směrech na ftp.upc.cz, pokud ani tam nedosáhneš správnejch hodnot, je na čase kontaktovat UPC a dožadovat se nápravy nebo slevy... pokud máš zapojenej router, zkus jet po dobu testování bez něj...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

tak jsem to zkousel na obou pc co doma mame a stale to same na obou, takze me jedinne napada router, jenze kdyz jsem vypojil router, nechal modem dve minuty odpojenej a zapojil ho tak mi sice dal ip, ale nesel net :/

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Pokud se Jedna pouze o zamrznuti internetu bez vedlejsich ucinku -

Tak podleme Windows potrebujou Hotfix kterej to opravi prave ho hledam .... instaloval jsem ho jen jednou na nejaky atypicky PC a ted po Instalu Windowsu to zacalo delat stejnou chybu i me takze hledam nejakej max 3Mb velkej Hotfix XS

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku