Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Dragokazov

Až 39Mbps místo 25Mbps

Recommended Posts

Právě se mi povedla velmi zajímavá věc.

Stahoval jsem nějaké soubory z uloz.to (přes vip samozřejmě) a stahoval jsem asi 10 věcí zároveň (pouze nezabalená videa) a při stahování jsem dosáhl celkové rychlosti 4.9 MB/s = 39.2 Mbps. Jak je to možné když mám od upc normálně pouze 25 Mbps? Stává se Vám to taky?

Za dob Karnevalu se přes noc rychlosti pohybovaly kolem 40Mbps běžně ale u upc jsem to tolikrát ještě nezažil

• lokalitaOstrava
  • internetFiber Business 500
  • televizeBusiness Exclusive
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD PVR, Horizon, CA modul

Sdílet toto téma

Záleží čím stahujete.. některé stahovače používají real-time kompresi a pokud přenášíte dobře komprimovatelný obsah (nejlepší asi hooodně textu, nebo nekomprimované aplikace), tak se to holt na odesílané straně komprimuje a na přijímací straně zase dekomprimuje. Výsledkem je rychleji přenesený soubor a tomu odpovídající informace o přenosové rychlosti.

Takže nikdo nepustil nikam větší rychlost, jen je všechno správně nastavené na obou stranách, že dochází ke komprimovaným přenosům.

Schválně si všimněte, že u mp3 nebo avi souborů, které už jsou samy o sobě dost komprimované vyšší rychlosti přenosu než máte zakoupenou nedosáhnete - záleží na povaze přenášených dat...

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku