Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
zdenkapt

Samsung LE46B750

Recommended Posts

Máte někdo tuto TV. Jak funguje s modulem od LICA a to včetně HD programů? Uvažuji o koupi a prosím podělte se o zkušenosti s touto telkou? Nikde jsem se ještě nedočetla, že vše funguje OK? + jakou kdo doporučujete pozorovací vzdálenost 3,5 - 4m. Děkuji

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám LE40B650, modul od LICA používám dva měsíce. Zatím nemám žádné problémy.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

LE40B650 + modul LICA měsíc, absolutně bez problémů.

A k pozorovací vzdálenosti se na stránkách jednoho nejmenovaného řetězce elektroobchodů píše: Má-li LCD televizor 576 obrazových řádků, doporučuje se pozorovací vzdálenost rovnající se 5násobku výšky panelu - nebo 720řádků/4násobek, 1080řádků/3násobek. Jinak stačí zagooglit...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zap.ko a Luboši, proč mi /ani technikovi UPC/u stejné televize nejdou naladit digi kanály,

dík

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

LE32B650 bez problémů. Pamatuju s problémy vyladění multiplexu s frekvencí 730MHz, na které vysílá i blízký vysílač Praha-město. Po předělání konektorů na koax kabelu jsem vyladil i to. Analog ta telka naladí? Vybral jste kabelový tuner? Dekódování myslím nenaběhlo hned. Myslím že ČT24 nabo UPC Info šlo bez karty , ale nejsem si již jistý. Zkusil bych to chvíli nechat běžet s kartou.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku