Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Zdravím všechny. U Travel channelu nesouhlasí EPG s tím co vysílají. Docela mě to štve. EPG sedí s tím co je v annonci na servrech s tv programy, vysílaná skutečnost je ale jiná. Pokoušel jsem se v UPC zjistit proč ten zmatek, ale koukali na mě jak kdyby to slyšeli poprvé a odpověď více méně žádná. Neví někdo proč to tak maj a jestli se pracuje na nápravě?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Mno. Já mám smlouvu s UPC a za poskytované služby platím jim. Předpokládám, že řešení problémů je na nich....

No to je stejná blbost, jako nadávat UPC za to, že na Nově vysílají samý sračky. :lol:

Sdílet toto téma

Mno. Já mám smlouvu s UPC a za poskytované služby platím jim. Předpokládám, že řešení problémů je na nich....

No to je stejná blbost, jako nadávat UPC za to, že na Nově vysílají samý sračky. :lol:

Přesně tak, UPC neodpovídá za obsah vysílání, včetně EPG. Co od vysílatele dostane, to distribuuje.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Tak předně - nikomu nenadávám ani nekritizuju kvalitu programu. Když se mi vybleje harddisk v compu, nebudu to řešit s Western Digital, ale s Alzasoftem, obrazně řečeno, za počítač jsem zaplatil jim.Jediný co jsem chtěl, aby se někdo mrknul, kde je chyba, toť vše.

Sdílet toto téma

Chyba je u Travel Channelu.

Mimochodem, když už jste zmínil Alzu, tak například když si od nich koupíte např. jakýkoliv výrobek Acer, tak případnou reklamaci nebudete řešit s Alzou, ale právě s Acerem - viz text na stránkách Alzasoftu: "V případě poruchy Vašeho výrobku Acer vždy nejprve telefonicky kontaktujte servisní centrum na níže uvedeném čísle. Zde Vás budou operátoři společnosti Acer informovat o dalším postupu. Žádný jiný způsob vyřízení reklamace není možný."

I v případě jiných výrobců vás budou odkazovat na autorizované servisy.

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Kdo nechce pochopit, nepochopí. Mě je úplně u p...e kde je chyba. Já platím UPC nemalý peníze a očekával bych aspoň, že se tím budou zabývat. S Travel channelem nejsem v žádným smluvním vztahu, nečekám, že se se mnou budou bavit. S UPC by se bavit měli, dostávají od něj peníze. O příkladu s Acerem bysme se mohli bavit donekonečna. U okurek koupených v Bille to bude zase jinak, že? Do Znojma je asi reklamovat nepojedu. Jen jsem měl takovej blbej nápad, že už se tím někdo kdo sem chodí zabýval a třeba má víc informací než já. Nabývám dojmu, že celá ta debata pozbývá smysl.

Sdílet toto téma

Ano, to pozbývá. Na tomhle neoficiálním fóru jsi se zeptal a my jsme se snažili odpovědět. Že to zrovna není odpověď jakou by sis přál, je tvůj problém, s tím tady těžko něco naděláme. Ostatně píšeš, že to EPG odpovídá tomu, co je uvedeno i na servrech s tv programy, takže tam to dostávají z TCH špatně taky. Za internetové připojení taky někomu platíš, takže by si měl podle této lsvé ogiky žádat poskytovatele, aby zjednal na těch servrech s tv programy nápravu. Jestli je to taky UPC, tak to můžeš spojit.

Popřípadě můžeš vypovědět smlouvu, stejně tak jako můžeš v Bille vrátit špatné okurky.

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Promiňte Katodo, ale nemáte pravdu. V ČR naštěstí stále platí i nějaké zákony a ty říkají, že zákazník má vadnou věc, službu atd. reklamovat u toho, s kým podepsal kupní smlouvu. V našem případě tedy UPC. Jak si to oni vyřídí se svým dodavatelem, tedy Travel Channel, nemusí zákazníka zajímat. Tolik zákon. Ono, když se vám v autě značky Škoda porouchá převodovka třetí firmy, také nebudete pátrat, kde má ta firma sídlo nebo servis, ba dokonce ani nemusíte vědět, o jakou firmu jde. Reklamovat budete auto jako celek a to tam, kde jste ho koupili. Nevím, proč by tomu u UPC mělo být jinak.

Sdílet toto téma

Právo reklamovat zboží samozřejmě máte, stejně jako jej vrátit, když s ním nejste spokojený. Ovšem těžko se reklamace uplatní na nějakem neoficiálním fóru.

Zkuste taky reklamovat i ony mylné informace na internetových servrech, kde zveřejňují stejně špatný program, aby jejich provozovatelé zjednali nápravu. Internetové připojení přece taky poskytuje UPC. Zní to sice absurdně, ale když myslíte...

Pro jistotu doporučuji si pořádně přečíst onu smlouvu s UPC a Všeobecné smluvní podmínky. Ony ty smluvní podmínky jsou různé, viz tady uvedené příklady s Alzou, Billou nebo Škodovkou. Podle zákonů taky platí, že distributor vysílání nesmí zasahovat do obsahu vysílání vysilatele, tedy ani do obsahu EPG.

Nicméně pokud se Rosi obrátí na Zákaznické centrum, tak by mu měli odpovědět, co s tím udělají nebo neudělají. Tady se ptal, proč je to EPG blbě a jestli se pracuje na nápravě. Odpověď je, že EPG dodává blbě už Travel Channel a jestli se na nápravě pracuje, to tady, na neoficiálním fóru zřejmě nikdo neví nebo nechce říct. Víc pro něj udělat nemůžeme.

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Nesnažím se tu nic reklamovat. Budu se opakovat - "Jen jsem měl takovej blbej nápad, že už se tím někdo kdo sem chodí zabýval a třeba má víc informací než já". Ptal jsem se samozřejmě jak u UPC tak u Travel Channel. Nicméně alespoň snahu tuto víceméně prkotinu řešit bych očekával od toho, komu platím.

Sdílet toto téma

Tak tady je odpověď Travel channelu: "Dobrý den.

Přišli jsme na to, že UPC v kabelové televizi vysílá identický program jako

na UPC Direkt, který má jiný program. Do doby, než se dohodneme na finálním

řešení, správný program najdete na našich stránkách www.travelchanneltv.cz ,

kde pod oknem s video upoutávkou běhá text, který upozorňuje na program UPC

Direkt ke stažení. Zatím v angličtině, od příštího měsíce už v češtině.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku