Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Petrkubena

Philips 32PFL7404H

Recommended Posts

Ahoj,

po dlouhém vybírání jsem se rozhodl pořídít televizi Philips 32PFL7404H.

http://www.consumer.philips.com/consume ... FL8404H-12

Tuto TV kupuji hlavně z důvodu, že jako jediná 82ka se mi vejde do obyvákové sestavy vzhledem k svým rozměrům.

Po přečtení fora jsem navíc zjistil, že by neměl být problém s touto televizí sledovat HD rozlišení na UPC kabelové televizi. Nejsem v těchto technických věcech moc zběhlý, tak bych poprosil o radu. Mám v současnosti digital UPC kabel Standart. Bude třeba pro příjem HD rozlišení zavolat UPC a změnit zásuvku, případně k TV ještě dokoupit modul Technicrypt CXV?

Děkuji předem za rady

Sdílet toto téma

DVB-C tuner to má, CI slot to má.

Tak jen koupit http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm. Při koupi stejně proběhne ověření smlouvy s UPC.

Ještě bych doplnil, pro příjem v HD rozlišení mimo modul není nic dalšího potřeba, po zasunutí modulu podle návodu výrobce do televizoru a jeho následném spuštění bude potřeba spustit automatické ladění a potom už se jen dívat.

Sdílet toto téma

Máte nějaké zkušenosti s těmito LCD - Philips 32PFL8404H nebo Philips 32PFL7404H ?

Já jsem taky v obývákové stěně limitován šířkou 77 cm ( jako zakladatel této diskuze ) , tak jsem koupil Sony Bravia KDL-26V4500K. Ale větší zobrazovací plocha by se určitě hodila. :D . Díváme se ze vzdálenosti 2,5 m.

Pro Philips hovoří i 100 Hz.

Proti hovoří manželka - vyhozené peníze po 4 měsících po nákupu Sony Bravia KDL-26V4500K.

Jaký máte názor VY ? Mám manželku přemuvit, nebo jsou to vyhozené peníze.

Signál beru od UPC - DVB-C.

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

zdravím, již jsem to tu někde psal, philips (alespoň u modelu 325404H, ale bude to stejné) nemá pro ČR zapnutou volbu naladit kabel. Čiliž si budete muset nastavit jinou zemi (Německo nebo Finsko) a potom Vám nepůjde EPG, bude jen u některých programů ( nebude třeba u NOvy a Primy a také nebude s českými znaky ale s patvary jako třeba

§ místo ú (neodpovídá znaková sada). Po opakovaných dotazech na Philipsu se vymlouvají a termín kdy bude v naladění pro česko dostupný kabel nejsou schopni odpovědět.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku