Jump to content
tjurny

jakou uhlopricku

uhlopricka ?  

16 members have voted

1. 1. uhlopricka ?

• 42
      7
    • 46
      6
    • 50
      3

Recommended Posts

Chci si koupit novou telku, bude Full HD, pozorovaci vzdalenost bude 2-2,5 metru. Budu pozorovat sd programy na dvbt-c + samozrejme domaci kino dvd, bd. Jakou by jste mi doporucili uhlopricku, aby bylo dvbt-c sd koukately a na 1080 byly videt detaily, proste nejakej kompromis. 42,46 nebo 50 palcu ? Mam zajem o plazmu

Asi bys mel napsat zda chces televizor s DVB-C tunerem, protoze tam moc velky vyber plazem zatim neni.

Jinak nechapu k cemu chces Full HD televizor kdyz na nem budes sledovat pouze SD rozliseni.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Guest

PS3, popcornhour A-110, kupovat hd ready mi neprijde jako vyhodna investice do budoucna. na dvb-c mi nezalezi ani na ostatni vybave. vstupy nezajem bude prepinat receiver. zvuk nezajem externi repro, tunery nezajem externi zarizeni, a podobne blbosti typu pip,pap,dlna me take neberou. Pro me by bylo idealni jen display z jedni hdmi a nic jineho za rozumnou cenu. otazka znela jakou uhlopricku.

O typu televize jsem už rozhodnutá (lcd Samsung b650), ale teď jsem ještě začala zpochybňovat úhlopříčku. Původně jsem chtěla 32´, možná by to ale sneslo i 37´.

Pozorovací vzdálenost bude cca 2,5 m (nejvzdálenější místo tak 2,8m).

Jaké s tím máte zkušenosti? Bojím se, aby na 37´nebyly víc vidět nedostatky signálu. Ale zase takový HD program (pravda, zatím jich je minimum) si tam člověk asi víc vychutná.

Díky za vaše zkušenosti.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava

Guest

Mám 42' plazmu a příští TV bude taky plazma ale 50'. Bál jsem se, protože to mám v paneláku ale zhruba po měsíci jsem litoval, že jsem nekoupil rovno 50'.

Já mám 37" plazmu, a myslím, že se opravdu nemusíš bát. Osobně bych pak snesl i větší, asi 42".

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

koukám ze 2,8metrů...a mám 42'' plasmu Panasonic, je FullHD + HD STB + eGreat

je to super...větší uhlopříčku bych si asi nekupoval... je to prostě celý uplně akorát

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Díky moc za názory :) , ještě jednou jsem dneska vyrazila do obchodu a nakonec se opravdu rozhodla pro tu 37´.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ostrava

a spokojenost?

Jojo, zatím ano - a doufám, že to tak zůstane :D . Mám ji teprve od včerejška, takže jsem ve stádiu nadšeného objevování, co všechno to umí :D .

A díky všem, kteří mi pomohli k rozhodnutí, že 37´ bude ta pravá velikost. Teď už vím, že mít menší, určitě bych litovala. :wink:

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ostrava

Guest

Myslím, že jsi koupila dobře. Já jsem se rozhodl pro 40" a ještě jsem využil akci a koupil LE40B750 protože mi vrátí o 5000 víc než za 650 a tím pádem to vyjde cca na stejné peníze. Ale rozdíl je jen v tom, že 750 má 200Hz. Takže jinak bych určitě taky koupil tu 650. Teď ještě řeším CA modul, aby bylo možný sledovat v HD přímo. :lol: Hezký obraz :D

Guest

Rozhodně co nejmenší 8) Digitalizace v čr je katastrofa, pokud nepočítám epg tak při sledování dvb-c nepoznám vůbec žádný rozdíl :?

Rozhodně co nejmenší 8) Digitalizace v čr je katastrofa, pokud nepočítám epg tak při sledování dvb-c nepoznám vůbec žádný rozdíl :?

hm, vidíš..a já to naopak vidím opačně a rozdíl poznám celkem dost...a mám 42"...

a jestli nevidíš rozdíl v obraze mezi analogem a digitálem na první pohled, měl by jsi možná zajít k očnímu... :wink:

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město