Jump to content

Karneval zvýší rychlost


Recommended Posts

Karneval v tom ma nejakej chaos:

 

1. 12. 2004

 

Společnost Karneval dnes oznámila zvýšení rychlosti uploadu pro uživatele svých internetových služeb Turbo a Premium Turbo. Podle původních informací mělo jít o zrychlení uploadu o 150 kbps pro tarif Premium Turbo a o 50 kbps pro tarif Turbo, ostatní tarify měly zůstat nezměny. Součástí zprávy bylo také upozornění, že by mělo dojít ke zvýšení rychlsoti stahování v únoru příštího roku.

 

Krátce po zveřejnění původní zprávy vydal Karneval další informaci, podle které byla původní tisková zpráva nekompletní a může dojít k dalším změnám. Přesnější informace by měly být k dispozici příští týden.

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno
Link to post
Share on other sites

Má a dost značný! :roll:

 

tohle "tiskové prohlášení" už ani na www.zive.cz (kde bylo asi od 10 hod) dávno není a pokud je, tak někde zapadlé...nehledal jsem to už.

Rozhodně to ale jako dloholetý klient vysokorychlostního Karnevalu chápu né jako "poděkování klientům", ale spíše jako plivnutí do tváře! Proto tedy velmi doufám, že své dosavadní unáhlené výroky značně přehodnotí a další "opravdová" tisková zpráva ponese alespoň to "konkurenčno" vůči nabídce UPC! Jestli si myslí, že tohle my uživatelé příjmeme jako gesto poděkování za věrnost a přízeň, tak jsou jedna banda ko***ů a lepší dál nemluvit :evil:

Link to post
Share on other sites

Rekl bych ze rozumnej ekvivalent k megabitu je pulmegabit 1024/512 respektive 2000/1000 i kdyz myslim ze u Premium by i ten 0.5 mbit stacil :).A prirozene bych zvedl i datovej limit minimalne o 10 GB.Kdyz to jde u UPC nevim proc by to nemohlo jit u Karnevalu.Pokud vim tak UPC zpomaluje net tak nekde kolem 40GB u podobne sluzby jako je Turbo coz je jednou tolik co ma Karneval.

Link to post
Share on other sites

V souvislosti s tím přehmatem s tiskovou zprávou mě napadá, jestli nejprve nechtěli před koncem roku jen malinko vylepšit parametry, aby se neřeklo a aby na sebe upozornili, ale pak si uvědomili, jak trapně by to vypadalo v porovnání se včerejší zprávou od UPC 8)

Link to post
Share on other sites

Tak uz je to oficialni, Karneval od zitrka zrychluje jak puvodne rekl :?

 

U tarifu Premium TURBO se rychlost zvyšuje ze 150 Kbps na 300 Kbps, takže jeho nová rychlost je 2000/300. V případě tarifu TURBO zrychluje upstream ze 150 kbps na 200 Kbps, a nová rychlost je 1000/200 Kbps.

 

Rychlost tarifu LIGHT zůstává stejná.

 

"Navýšení rychlostí je dalším krokem v postupném zkvalitňovaní našeho vysokorychlostního internetu a navazuje na zvýšení rychlostí směrem k uživateli z letošního léta. Další zvýšení rychlostí je plánováno na první čtvrtletí příštího roku," řekl Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media.

 

zdroj: isdn.cz parabola.cz

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...