Jump to content
lordxray

Rozvody do bytu

Recommended Posts

Dobrý den, přestěhoval jsem se do nového bytu a po kontrole že UPC poskytuje služby jsem chtěl nechat převést můj stávající internet do nového bytu. Bohužel ale nikde v bytě není navedená zásvuka a technik mi řekl že mám víceméně smůlu. Chtěl jsem se zeptat, jeslti je tu nějáká možnost jak si nechat internet do bytu navést. Rozvody od UPC mám dole pod balkónem (jsem v 6. patře) a současný poskytovatel je trag=die.

• Internet 300
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • CBN CH7465LG
  • Padubice, Brožíkova

Že není v bytě zásuvka UPC ještě neznamená že jí tam nemůžou přivést, To se dělá naprosto běžně, ale vždy záleží na konkrétní situaci, zda je to technicky proveditelné. 

Kontaktoval bych v pondělí UPC a zkusil se s nimi domluvit, mělo by být v jejich zájmu aby si udrželi platícího klienta.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

problém je v tom, že rozvody UPC jsou vedené pod zateplením celého paneláku a pokud vím, tak na chodbě žádná možnost připojení není 😞

• Internet 300
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • CBN CH7465LG
  • Padubice, Brožíkova

Jestliže jsou rozvody pod zateplením a nelze se k nim dostat, tak to patrně opravdu nepůjde. Povolení k zásahu do zateplení asi těžko UPC dostane a i kdyby ty náklady na to by byly velké, že byste stejně se spoluúčastí nesouhlasil. Zkuste zjistit, kde je rozvodná skříň UPC a zda by majitel domu povolil dotah vnitřkem. I tak počítejte s tím, že UPC má určitou částku, do které zákazníka připojí na své náklady.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha