Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
zmattecek

dotaz set top box

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

PetrS: Musím tě trochu poopravit, za prvé to není DVD-C tuner ale DVB-C tuner a ten využiješ pouze u nabídky KLASIK. Pokud chceš další placené kanály, např. nabídku STANDARD tak settobox i s kartou od UPC musíš stejně mít a nahrát to do TV samozřejmě nejde. Trochu jiné je to u TV Sony, ale to bych musel více rozepisovat a to se mě v 1.00.hoď. zrovna nechce, jinak zdravím...

Sdílet toto téma

2Italia01: Doufám, že někdy se ti bude chytít, a trochu vysvětlíš.

Nevím totiž, jestli máš na mysli nahrávání na TV Sony, nebo ovládání jiného zařízení přes ovladač TV - pomocí SmartLink, obdoba Panasonic Q-Link, či snad dokonce "vylepšenou BRAVIA Theatre Sync"?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
PetrS: Musím tě trochu poopravit, za prvé to není DVD-C tuner ale DVB-C tuner a ten využiješ pouze u nabídky KLASIK. Pokud chceš další placené kanály, např. nabídku STANDARD tak settobox i s kartou od UPC musíš stejně mít a nahrát to do TV samozřejmě nejde.

proč by to nešlo, TV která má dvb-c tuner tak jistě má i CI slot pro dekodovací kartu

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Cau

mam dotaz, existuje nejaky set top box ktery nacte vsechny programy a ty se naladi jen na televizi?? ... tzn neprepinat kanaly na set top boxu ... ale jen na televizi, videu atd...?? ... predem dik

Vlastně už se to tady probíralo, takže jen ve zkratce: pro příjem kabelové televize potřebuješ buď STB od UPC - pak musíš přepínat kanály POUZE na něm, nebo televizi vybavenou tunerem pro DVB-C + koupit si od fy LICA modul CONAX s kartou UPC - pak můžeš přepínat kanály na TV a žádný STB už nepotřebuješ. A abych vyčerpal všechny možnosti - ještě si můžeš koupit vlastní STB s DVB-C + modul CONAX - pak ale musíš opět přepínat kanály na něm. Seznam vhodných televizí zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2239&sid=029f5f703534b90cb31f580f9f2a0f28

Sdílet toto téma

PetrS: Musím tě trochu poopravit, za prvé to není DVD-C tuner ale DVB-C tuner a ten využiješ pouze u nabídky KLASIK. Pokud chceš další placené kanály, např. nabídku STANDARD tak settobox i s kartou od UPC musíš stejně mít a nahrát to do TV samozřejmě nejde.

proč by to nešlo, TV která má dvb-c tuner tak jistě má i CI slot pro dekodovací kartu

Proč by to nešlo? Protože alesoň já zatím neznám žádnou TV s DVB-C a HDD zároveň.

Existuje TV s DVB-C a existuje TV s HDD, ta druhá ovšem má maximálně DVB-T. :)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

jaku, jak píše anonimní 221 je přesně to co jsem chtěl napsat včera a není k tomu co dodat. vše uvedl na pravou míru anon. 221

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Proč by to nešlo? Protože alesoň já zatím neznám žádnou TV s DVB-C a HDD zároveň.

Existuje TV s DVB-C a existuje TV s HDD, ta druhá ovšem má maximálně DVB-T. :)

ještě by mě zajímalo jak si přišel na to, že se mluví o televizi s HDD, původní tazatel chtěl jen přepínat kanály přímo na TV, tzn. DVB-C + modul

Sdílet toto téma

Takhle jsem na to přišel. :D

Pro názornost uvádím v časové posloupnosti s vynecháním pro demonstraci nepodstatného

1)

PetrS: Musím tě trochu poopravit,..... nahrát to do TV samozřejmě nejde.

2)

proč by to nešlo, TV která má dvb-c tuner tak jistě má...

3)

... Protože ... já zatím neznám žádnou TV s DVB-C a HDD ... :)

Ano, správně píšeš, tazatel zřejmě chtěl naladit na STB, ale přepínat na TV, ale Italia01 na konci napsal co napsal. Anonym, aniž by si toho všiml, mi krásně přihrál otázkou a výsledek byl TV s HDD. :)

BTW: To co chtěl tazatel se podle mne řeší většinou univerzálním - programovatelným ovladačem. Např. já na 22 let staré Toshibě řeším digitální TV takto. Díky makru v DO Logitech Harmony 885 jedním tlačítkem zapnu TV přepnu na AV, zapnu STP a dívám se na digitální TV, jakoby ji uměla sama TV.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

aha, ignorovanim vyznamu vety a celkoveho kontextu si izoloval slovo 'nahrat' a vysledek je televize s hdd :lol:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

já nic, já jsem četl celou větu a pochopil co tím "nahrát" bylo myšleno, spíš mi vadila ta dezinformace o tom jak na TV s dvb-c tunerem nejdou sledovat placené programy ze standardu

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku