Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Bohuzel to dela furt...Vse jsem skontroloval,jak rikam,az posledni 3 dny to dela... :cry:

Jestli to neni tim Ufonem. ME se taky sekaji slovenske programy a Nova Cinema.. budu tam muset zavolat.. Jestli se ti CT1 a Nova nesekaji, tak rovnou volej na UPC, je to vysilacem UFONu. Ja to aspon udelam.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám úplně stejný problém jaký popisuješ, ještě to zadrhává po přepnutí kanálu, tak 1 vteřina v pohodě pak se to zadrhne a pak běží dál v pohodě. Máme digitální TV teprve 1 měsíc (před tím analog, jel naprosto bez problémů), tak jsem myslel, že je to normální, obraz se seká na všech kanálech, už jsem musel dokonce 2x restart setoboxu. Lokalita Brno-Tuřany, kabelová TV v zemi.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám úplně stejný problém jako "valyhonda"

"]Mám úplně stejný problém jaký popisuješ, ještě to zadrhává po přepnutí kanálu, tak 1 vteřina v pohodě pak se to zadrhne a pak běží dál v pohodě. Máme digitální TV teprve 1 měsíc (před tím analog, jel naprosto bez problémů), tak jsem myslel, že je to normální, obraz se seká na všech kanálech, už jsem musel dokonce 2x restart setoboxu. Lokalita Brno-Tuřany, kabelová TV v zemi.

Sdílet toto téma

Potvrzuji ! a uplne s vama souhlasim , divna nahoda ze ma najednou tolik moc lidi problem stejneho razu , dneska jsem se schvalne nekolik hodin dival na programy na ktere se obycejne moc nedivam , Zone club , animal planet , ta3 a na vsech me to dela !

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

od začátku sem měl problém pouze s viasatama, tak jsem si říkal že to je jeden mux a bude asi na vině rušení a protože nic jiného nesekalo tak sem to neřešil, ovšem poslední dobou kostičkuje i Nova, nebo se stává že kompletně vypadne signál na několik sekund, kostičkují a sekají se třeba i HD programy . . . je divné že tyhle problémy začaly až v poslední době a nemám je jenom já.

Lokalita Brno kolem ul. Kotlářská +- dva bloky

Sdílet toto téma

ja bych řekl že to nebude lokální problém, protože stejný je jak po celé republice - volal už někdo na UPC?

jo volal.a bylo mnoho rad.1 rada-prý jetli nemám u STB třeba mobil,prý může rušit.2 rada-klasicky zkontrolovat kabely,3 rada-prý to může dělat při přesunutí programů na jiné pozice,než jak se naladili při automatickém naladění a mám resetovat STB a znovu naladit,4 rada-může to způsobit rychlé přepínání mezi programy .Při argumentaci,že to začalo dělat po naběhnutí Tv Barrandov a nejenom u mě,příšla 5 rada-když to stále bude blbnout,zavolat na KC a domluvit návštěvu technika.Jinak lokalita Brno-Kohoutovice

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Stejný problém.

První měsíce po přechodu na digitální TV to bylo všechno v pohodě. Posledních cca 3-4 týdny problémy. Seknutí programu na cca 1-3 vteřiny, někdy kostičkování. Viděl jsem to na programech Nova, Nova Cinema, BBC, CNN.

Lokalita Uh. Hradiště

Sdílet toto téma

asi nezbývá,než bombardovat KC a snad s tím něco udělají,když jim stejnou závadu nahlásí klienti z celé republiky

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku