Přejít na obsah

Recommended Posts

A co Prima? Tam mi taky nějak blbne. Respektive, tam se mi to vůbec nespustí, takže se to naprogramování vlastně ani nevyruší. A spustí se až po zapnutí rekordéru. U kanálů ČT to jakoby ten signál zaznamená, na chvíli se to spustí, ale okamžitě se to vypne.

Sdílet toto téma


Link to post

Zaregistroval jsem podobné problémy. U analogové Primy přestalo někdy v průběhu minulého roku VPS fungovat úplně. Můj DVD rekordér (Panasonic) v případě, že zjistí, že VPS není k dispozici, tak začne nahrávat podle časů uvedených v programu, což znamená, že se díky reklamám začne nahrávat dříve, než pořad skutečně začne a obvykle pak chybí konec.

U ČT 1 a ČT 2 sice VPS funguje, ale tak, že se krátce před začátkem programu spustí, pak ihned zase vypne (tak jak popsal ona), ale vzápětí se zase zapne a začne normálně nahrávat až do konce programu, kdy dostane signál, že má vypnout. Ve výsledku tedy mám pak u každé nahrávky dva záznamy, jeden kraťoučký, asi sekundový, a teprve pak celý nahraný pořad.

  • lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Katoda - Tak ty kraťoučké záznamy mám taky, pravda. (Jsem z Hradce Králové) Nu asi to není 100% jako dříve z analogu přez anténu. Vlastně minulý týden mi to zkazilo nahrávku Alexandra Velikého z Primy . Konec byl useklý podle naprogramovaného času ale VPS/PDC nezachytilo konec posunutý vinou reklamy na začátku filmu. Ale start nahrávání začal přesně se začátkem filmu. Bohužel nejde vysledovat čím to je. Jsou to ojedinělé výpadky. Nikoliv pravidelné. :?

Sdílet toto téma


Link to post

No tak vám to alespoň trochu funguje :lol: , nevím, možná už to tu funguje, zatím jsem to ještě nezkoušel. Ale právě u nás se to spustilo a hned vyplo. Poté, co se nahrávání vyplo se z paměti vymaže naprogramované nahrávání a dále už nic nenahrává. Takže z naprogramovaného programu se vlastně nahraje jen několikasekundový útržek.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×