Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

• 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

Recommended Posts

... nová hvězda na České scéňe

Možná se to bude zdát někomu zbytečné ,ale založil jsem toto vlákno ať můžeme nerušeně diskutovat o této prakticky již vzniklé televizi .Jak všichni určitě vědí ofic. startuje za týden 11.1 v 11:01hod ., ale již nyní běží její promo.

Osobně tomuto projektu velice fandím a držím jim palce aby se jim časem povedlo rozválcovat Novu . Stejně tak z některého rozhovoru s p. Feničem vyplívá že pokud se bude Barrandovu dařit nebrání nic skutečnosti rozjet pozastavený projekt Febio TV

No a jen taková novinka na závěr Barrandov dnes už nasadila do svého promo i logo televize, nese se v současném trendu jednoduchosti , nic barevného ,ani žádný podobný úlet :lol: :lol:

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Doufám, že UPC taky nabídne HD verzi Barrandova a samozřejmě zároveň i Novy. Jak už samozřejmě také popsal technický ředitel TV Barrandov téměř veškerý obsah je vyráběn v HD rozlišení, takže pokud by jakákoliv kabelová či jiná televize projevila zájem šířit TV Barrandov ve vysokém rozlišení ve svých sítích, určitě jim to umožní.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

jj už jsem to četl, docela dobrá zpráva, která mě potěšila, myslím to s tím HD

jj, celkem to těší i mě...dobrý překvápko..Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Ale nemá, to je jen jedna anketa jednoho serveru, nic víc. Většinový divák se na začátku koukne, co je ta TV Barrandov zač a pak se zase vrátí ke své Ulici a Ordinaci, na kterou je zvyklý. Nějaké pohyby ve sledovanosti samořejmě budou, ale maximálně v jednotkách procent, nic významného.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

.Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

A já bláhový si až doteď myslel, že lidé se většinou dívají nebo nedívají na pořad v televizi podle toho, jestli je pro ně zajímavý obsahově. Ale vy jste zřejmě více zvědavý na to, jak moc dobře a ostře budou vidět paní Bubílkové vrásky ve tváři a kruhy pod očima. :D

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

.Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

A já bláhový si až doteď myslel, že lidé se většinou dívají nebo nedívají na pořad v televizi podle toho, jestli je pro ně zajímavý obsahově. Ale vy jste zřejmě více zvědavý na to, jak moc dobře a ostře budou vidět paní Bubílkové vrásky ve tváři a kruhy pod očima. :D

no na ní zrovna zvědavej nejsem, samozřejmě máš pravdu, že hlavně podle obsahu, to skoro vždy...na tv moc nekoukám..ale když bude další HD kanál, proč na něj nekoukat a nevyužít té kvality obrazu :lol: ale abych byl upřímnej, víc než na barrandov hd se těším na ty nový 3 discovery a 2 nový national geographicy, history a travel..to fakt..konečně budou super dokumenty :D

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Jasně, že se člověk dívá hlavně podle obsahu. Ono ale určitě na téhle televizi bude také něco na co se dá dívat, to bez debat. Ale pokud zrovna není nic v televizi, tak se rád podívám na krásný obraz, než na rozmazané trhaniny (trochu přeháním). Jinak, i když bude na nějaké stanici dobrý pořad, ale kvalita bude opravdu hrozná, tak taky raději přepnu na nějaký HD kanál, aby se trochu potěšily oči z každého detailu. :D:lol:

Sdílet toto téma

Jasně, že se člověk dívá hlavně podle obsahu. Ono ale určitě na téhle televizi bude také něco na co se dá dívat, to bez debat. Ale pokud zrovna není nic v televizi, tak se rád podívám na krásný obraz, než na rozmazané trhaniny (trochu přeháním). Jinak, i když bude na nějaké stanici dobrý pořad, ale kvalita bude opravdu hrozná, tak taky raději přepnu na nějaký HD kanál, aby se trochu potěšily oči z každého detailu. :D:lol:

tjn, mě by zajímalo, jestli když se koukám na HD kanál oproti SD kanálu, jestli se oči namáhaj míň...jasný, obraz je kvalitnější, ale tak..co myslíš ?

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

tjn, mě by zajímalo, jestli když se koukám na HD kanál oproti SD kanálu, jestli se oči namáhaj míň...jasný, obraz je kvalitnější, ale tak..co myslíš ?

No to by mě taky zajímalo. Těžko říct. Podle mě je to asi na stejno.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

a ještě k té debatě o dívání na HD bez "obsahu" . . . zjistil jsem totiž zajímavý fakt, dokumenty, které mě dříve nezajímaly jsou v HD naprosto o něčem úplně jiném, dám příklad, třeba dokumenty z afriky se zvířaty, to co je na SD kanálu nějaká šmouha připomínající lva, tak na HD můžu počítat chlupy na srsti, což se přibližuje realnému vidění a obraz se tak stává skutečně zajímavým (samozřejmě nejde jen o obraz, nekvalitní dokument nezachrání ani HD)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku