Přejít na obsah
tomus

Průzkum UPC:nejoblíb.sportovním moderátorem je Robert Záruba

Recommended Posts

Nejoblíbenějším moderátorem televizních sportovních relací v roce 2008 se stal Robert Záruba z České televize. Na druhém místě pak skončil Jaromír Bosák opět z České televize. Pozice třetího nejoblíbenějšího moderátora patří Pavlovi Poulíčkovi z TV Nova.

 

Vyplývá to z předvánočního průzkumu chování televizních diváků, který v České republice a v dalších dvanácti zemích a na vzorku 5773 respondentů uspořádala společnost UPC, vedoucí evropský provozovatel analogových, digitálních a digitálních satelitních televizních služeb a internetových a telefonních služeb. V České republice působí UPC prostřednictvím své dceřiné společnosti UPC Česká republika, a. s.

 

V otevřené otázce „Kdo je v roce 2008 váš oblíbený sportovní televizní moderátor," vypsalo 17 % diváků jméno Roberta Záruby. Na druhém místě se s 12 % umístil Jaromír Bosák. Pavel Poulíček na třetím místě získal 11,2 %. Výraznější procento hlasů získali ještě Petr Vichnar (6,7 %), Vojtěch Bernatský (3,2 %) a Václav Tittelbach (2,7 %). Diváci kromě těchto jmen vypsali ještě jména dalších devatenácti moderátorů, kteří dohromady získali celkem 7 %. Jiná jména než jména sportovních moderátorů napsalo 1,2 % diváků a jako oblíbené uvedlo všechny moderátory 0,6 % dotazovaných. Velmi překvapující je ovšem zjištění, že 38,4% dotazovaných nemá své oblíbené moderátory, popřípadě není schopno vybavit si jejich jména a že nemalá část z nich sport vůbec nesleduje.

 

Zdroj: UPC ČR

  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×