Jump to content
Sign in to follow this  
Guest trust

SIPO platba

Recommended Posts

Guest

mam net cca 1 a 1/2 mesice . Pri sepisovani smluvy jsme uved, ze chci platit sipem. Dneska mi prisla slozenka a na ni je vsechno jako vzdycky (najem, plyn,elektrina...) jeste tam bejvala kabelovka. Ta tam ale neni. Ani ucet za net nikde nejni. Cim to? Prijde mi to jindy, zvalst? Ne ze by mi vadilo, ze po me nikdo nic nechce. Ale nerad bych , aby m ito prislo zpetna za 3 mesice najednou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karneval ma v tomhle bohuzel trochu bordel, zavolej si na infolinku at si to daji doporadku, jinak bys mohl byt neprijemne prekvapen.

Edited by Guest
 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presne jak radi tomus, volat na infolinku a pokusit se to dat doporadku... jinak je taky mozny ze na tebe zapomenou a za dva ci tri mesice ti zacnou vyhrozovat odpojenim protoze neplatis :cry:

Btw ty muzes bejt rad ze po tobe penize nechtej, me pro zmenu nechtej vratit z5 zalohu co sem zaplatil na kabelovej modem :evil: Vcera byl posledni den jejich 30 denni lhuty kterou maji podle smluvnich podnminek a podle infolinky MOZNA pristi mesic poslou slozenku :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mě se stalo to samé. Stále mi tvrdili, že nemám zaplaceno. Posílal jsem jim čtyřikrát faxem útržek ztvrzenky ale nebylo to nic platné. Nakonec jsem tam musel zajet osobně a ukázat výpis ze sporožirového účtu. Po hodinovém domlouvání konečně pochopili, že není chyba na mojí straně a najednou bylo vše v pořádku. Připadalo mi, že ta paní co to se mnou tenkrát projednávala vůbec neví kde je a co má dělat. Přeji Vám pevné nervy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Zapoměl jsem zaplatit za duben (cca 1100). Včervnu přišla složenka za květen + upomínka za duben. Zaplatil jsem a za tři dny mne odpojili. Na dotaz v infocentru mi sdělili, že jim dlužím cca 5000. Na dotaz jak na to přišli a proč mne neobešlou upomínkou (upomínali jen těch cca 1100) mi řekli, že to pro ně dělá jiná firma. Výsledke je, že dle výpisu z účtu nic nedlužím, jsem odpojenej. Karneval mi upomínku nepošle (s čím mám tedy bojovat), protože to pro ně dělá jiná firma. Ještě, že jede na dva měsíce pryč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli je tam dluzna castka 5000,- vic nez jsi mel zaplatit, tak bych chtel vedet za co to tedy vlastne je, ze to pro ne dela jina firma by me nezajimalo, ty mas smlouvu s Karnevalem a ne z nekym jinym.

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Příběh má pokračování. Během tří měsíců mi neposlaly upomínku na zmiňovaných 5 000 Kč. Po telefonickém dotazu jak budeme řešit můj údajný dluh mi bylo řečeno, že nic nedlužím. Na otazku jak to bude s připojením (celé tři měsíce jsem stále odpojen) odpověděl hlas na druhém konci dratu "Pošlete si žádost o připojení, třeba mejlem". Přemítal jsem cca dva dny co s tím. Až se ozvali s Karnevalu, že pokud nepošlu žádost na opětné připojení příjdou si pro modem. Nějaké promiňte, spletli jsme se, účetní to zvoral o tom si asi můžu nechat zdát.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Po třech měsících kdy na Karnevalu tvrdili, že jsme jejich dlužníky jsme požádali o vysvětlení. V případě že nejsme dlužníky požadovali jsme o změnu tarifu. Níže je uvedena odpověť Karnevalu. Proč nás odpojili na více než tři měsíce se už nedozvíme.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážen..........

 

reagujeme na Váš e-mail ze dne 16/08/05. Prostřednictvím České pošty Vám

zasíláme smlouvu na TURBO 1000. Jakmile ji zašlete potvrzenou zpět, bude

provedeno připojení Internetu.

 

K dnešnímu dni Váš účet nevykazuje nedoplatek ani přeplatek.

 

Děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem

 

Stanislava Michalová

Specialista oddělení korespondence Kontakt Centra

 

Karneval Media s.r.o.

U Svobodárny 5/1500

190 00 Praha 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...