Přejít na obsah
valyhonda

Po výměně STB nefungují sportovní a hudební kanály

Recommended Posts

Návštěvník

Mě to také nehrálo, technik říkal, že to chvíli bude trvat, než se to načte-no nakonec jsem 2x volal na UPC, až mi to tam pustili !

Sdílet toto téma

Návštěvník

Pokud to byl nový STB tak bys měl 10 dní vidět vše, pokud ne nemusíš mít STB spárovaný s kartou. Pokud si pamatuji, tak když mi dávali PVR tak jsem měl ve stavu předplatného datum kdy mi ho nainstalovali +10 dní předplatné 01FFFFFF, pak teprv naskočilo předplatné na konkrétní měsíc a správnou nabídku a teď tam pořád mám 0173BDEF.

Co tam máš ty?

Sdílet toto téma

Pokud to byl nový STB tak bys měl 10 dní vidět vše, pokud ne nemusíš mít STB spárovaný s kartou. Pokud si pamatuji, tak když mi dávali PVR tak jsem měl ve stavu předplatného datum kdy mi ho nainstalovali +10 dní předplatné 01FFFFFF, pak teprv naskočilo předplatné na konkrétní měsíc a správnou nabídku a teď tam pořád mám 0173BDEF.

Co tam máš ty?

Ja mel stary STB,myslim ze 5000,ale jelikoz jsem si koupil novou televizi samsung Le40A786,tak mi znamy poradili poridit si ten handan 7000.Ve ctvrtek mi ho zapojili a jdou mi jen ceske a slovenske programy,nic vic!!!Mam tam mit i Hudebni a sportovni programy,ale nejsou tam.Jde mi hlavne o ty sportovni,tak jsem nazlobeny,protoze na eurosportu jdou ted zimni sporty a ja to nemuzu sledovat....Zkousel jsem i vytahnout a dat zpatky tu smart kartu a nic.....

Sdílet toto téma

Návštěvník

No a co tam máš ve stavu předplatného :-)

Ale pokud ti nejde nic krom cz a svk tak to vypada na párování

Sdílet toto téma

,jako myslis v papirech co mam napsane,nebo je to nekde v STB nastaveni?Ja jsem v tomto novaceik,tak se v tom moc nevyznam...dekuji

Sdílet toto téma

Ve ctvrtek mi ho zapojili a jdou mi jen ceske a slovenske programy,nic vic!!!

Nesparovana karta s STB, zavolej na UPC a pozadej o refresh karty - poslou ti na STB signal pro sparovani.

STB musi byt zapnuty !

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Ve ctvrtek mi ho zapojili a jdou mi jen ceske a slovenske programy,nic vic!!!

Nesparovana karta s STB, zavolej na UPC a pozadej o refresh karty - poslou ti na STB signal pro sparovani.

STB musi byt zapnuty !

To uz mi posilali,protoze jsem volal tomu mechanikovi co mi to delal a on jim volal moje problemy..ale to nepomohlo..Muze byt chyba v STB???

Sdílet toto téma

Radsi zavolej znova zkus to jeste jednou, kdyz to nepomuze, tak pak jedine vymena.

U nekterych CV-7000 s tim udajne byl problem.

A oni tam jsou i pres vikend?Nevis prosim te naky cislo na ne?Ja nez bych to nasel to by byla zase hodina...uzz jsem z too nastvany...

Sdílet toto téma

,jako myslis v papirech co mam napsane,nebo je to nekde v STB nastaveni?Ja jsem v tomto novaceik,tak se v tom moc nevyznam...dekuji

Nejspíše bylo, myšleno: Menu - Podmíněný přístup - Conax - Stav předplatného, tam vydíš, zda přišlo předplatné a to pak při komunikaci s technickou podporou hlásíš operátorovi ...

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku