Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Má někdo z Vás zprovozněn dodatkový balířek EXTRA (AXN sci-fi a krimi)?

Žádal jsem o přechod služeb Standart+Starter+DVR na službu UPC 10M+Standart

a k tomu DVR a balíček Extra, ale nepochodil jsem. Z technických důvodů to prý není možné.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ano mam. Jak ja v Praze, tak rodice v Jablonci. Stacil jim poslat 1 mail a do 24h mi programy bezely.

Sdílet toto téma

Jak je to v současné době s tímto balíčkem (EXTRA) zatím je jeho cena 1 Kč za měsíc. Máte někdo tušení, jak se bude UPC k tomuto balíčku a jeho abonentům do budoucna chovat a co se s ním zamýšlí? Doplnit o další kanály a zdražit? Díky :D Mooonty

• lokalitaStřední Čechy
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

to je důvod, proč si ten balíček raději nepořizujeme. objednáme si ho za 1kč, pak tam upc přidá další kanály a zdraží ho třeba na 200 kč.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Také jsem si objednal. Aktivovali ho zhruba do několika hodin. Napsali mi, že v lednu do něj přibudou další kanály a pak se cena asi změní, ale že všichni budou včas informováni a budou ho moci zrušit.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

asi jsem slepější, ale nikde jsem jej v nabídce nespatřil. můžete mi pomoci?

Díky

Sdílet toto téma

Nevíte jak je to teď s balíčkem EXTRA . Jaké kanály v současné době obsahuje? Podle ceníku AXN Sci fi a Crime ale z vlastní zkušenosti vím že může obsahovat i jiné kanály. O tomto balíčku se moc nemluví a snad není ani reklamě prosazován na stránkách UPC.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Podle toho ceníku je balíček Extra za 39 Kč. Je ale obsažen jenom v ceníku a v nabídce balíčků ho neuvádějí.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Objednat samostatně se nedá. Viz ceník - používá se jako bonus pro klienty při různých marketingových akcích. Viz poznámka v ceníku "Doplňková nabídka k balíčku služeb DTV Standard a UPC Fiber Power 25 nebo vyhlášeným akcím."

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Tímto si Vás dovolujeme informovat, že balíček Digi Extra nenabízíme. Můžete ale využít balíček Plus za akční cenu 96,- Kč měsíčně po dobu 5-ti měsíců, poté za 120,- Kč měsíčně. Programovou nabídku balíčku Plus zasíláme v příloze tohoto e-mailu.

Tuto odpověď jsem dostal, když jsem projevil zájem o aktivaci doplňkového balíčku Extra za 39 Kč/měs, jak je uvedeno v ceníku. Takže další důkaz "serioznosti" společnosti UPC.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tuto odpověď jsem dostal, když jsem projevil zájem o aktivaci doplňkového balíčku Extra za 39 Kč/měs, jak je uvedeno v ceníku. Takže další důkaz "serioznosti" společnosti UPC.

Nechápu co je na tom neseriózní? Holt k získání musíte splnit určité podmínky, které si UPC určí.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Jde o to, že tyto podmínky splňuji. Mám digi Standard a Fiber Power 25. O pomínkách není ostatně zmínka ani v jejich odpovědi. Neserioznost spatřuji v tom, že produkt je v ceníku a není ivedeno, že se již neposkytuje. Nemluvě o tom, že v dnešní době digitalizovaných dokumentů by bylo odstranění neplatné pasáže z ceníku otázkou několika klepnutí na klávesnici PC.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Nemá někdo nějaké INFO jestli bude UPC měnit i televizní nabídky, tak jako změnil balíčky ( televize a internet ) v nedávných dnech.

Co se týče jak obsahu tak i cen.

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Tak jen pro vasi informaci, balicek Extra aktualne obsahuje kanaly:

AXN Sci-Fi, AXN Crime, Travel Channel, NG Wild, Fishing & Hunting, Viasat Explorer, Viasat History.

A co Discovery? To v tvém přehledu chybí.

Sdílet toto téma

EXTRA by se měl kompletně zrušit a měl by zůstat jen PLUS. Akorát v tom je bordel a nepovažuji už EXTRA za oficiální balíček... a nejsem imho jediný.

Doufám, že se mýlíš. EXTRA je balíček, který nikdo neruší. Tuším jen, že se už neprodává.

Sdílet toto téma

Tak jen pro vasi informaci, balicek Extra aktualne obsahuje kanaly:

AXN Sci-Fi, AXN Crime, Travel Channel, NG Wild, Fishing & Hunting, Viasat Explorer, Viasat History.

A co Discovery? To v tvém přehledu chybí.

Já si psal na UPC ohledně informace co tento balíček obsahuje za programy a tohle mi odpověděli,pak jsem to psal tomusovi který to sem napsal.O Discovery nikde ani zmínka ten je součástí Standardu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Moje chyba, neumím asi číst a hlavně psát. :)

Myslel jsem (ale nenapsal) všech pět programů začínajících "Discovery".

Podle tohoto PDF je součástí Standardu pouze "Discovery" jako takové.

Ostatní čtyři Discovery Science, Discovery World, Discovery Travel & Living a Discovery Showcase HD ne.

Ty jsou údajně součástí nového balíku Komfort, ale podle mne i stávajícího Extra. :)

Sdílet toto téma

Všechny programy Discovery, Animal planet, CS film, Filmbox, FLN, Viasat Explorer, Viasat History a všechny hudební kanály jsou teď v nějakém "promo" stavu a fungují se Starterem ....

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku