Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Pokud to má být k UPC a není třeba nahrávání, tak bych si od UPC vzal Handan 7000 za těch 150Kč/měsíčně (v akci je asi první 4 měsíce sleva na 100Kč/měsíčně).

Osobně bych nic nekupoval, když vezmu, kolik by se muselo investovat a za jak dlouho by se vrátila cena pronájmu od UPC.

Každopádně bych bral nějaký HD STB s hdmi výstupem, což Handan 7000 je.

Sdílet toto téma

Tak Handan 7000 umi jen HD a 6000 jen nahravani, ale krabicku, ktera by umela oboji, zatim UPC nenabizi. A ja se ptam jesi neni neco novyho:) Vim ze je mozny pouzit STB od Technisat a podobny za 10+ tisic, ale to se mi zda dost.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Lica testuje ten Technisat Digicorder HD 2K a pokud to bude OK měl by se objevit příští rok. Pokud by byl H 7000 HD s pvr tak by to bylo super. Gol je, že na UPC direct kde nejsou žádné HD kanály se nabízí stb s HD a pvr.

Perlička. Včera jsem se díval na ten kanál UPC a pan Malina tam propagoval modul CAS7 a hovořil tam i ředitel spol. LIca. Když se , ale zeptáte na infolince UPC tak blekotají stále to samé.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

valyhonda pokud nepomůže opětovné naladění zavolej na UPC a požádej o zaslání obnovovacího signálu. Taky mne to trápilo.

Sdílet toto téma

valyhonda pokud nepomůže opětovné naladění zavolej na UPC a požádej o zaslání obnovovacího signálu. Taky mne to trápilo.

Ja tam volal,ten refresh mi poslali a stale to nefunguje...Dost me to vadi,kdyz ja tam ted tolik zimnich sportu....

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku