Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
PetrS

Internet 20 Mb/s beží někomu?

Recommended Posts

ahoj, jsem tu nový a rád bych věděl jakou rychlostí běží 20 Mb/s ve skutečnosti. pracuju vzdáleně a tahám grafiku sem a tam,

Je připojení stabilní, dosahuje placenné rychlost i upload p2p mě nezajímají

• lokalitaproč?
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

to se budeš mít 25Mb/s = 11250MB/hod to je solidní rychlost na stahování.

Já budu mít je 13Mb/s 5850 jsem silně zvědaví protože když já stahuji tak mi to jede pouze 500kb/s a to mám mít 512kb/s kde se ztrácí těch 12Kb/s 43MB za hodinu jsou pytli.

Sdílet toto téma

upc vždycky rychlosti dodržovalo, ty nový začnou platit od ledna... 8)

Tak to zase prrr, na moji 20 Mbps přípojce (starý Extreme) není problém naměřit 1.6 Mbps. Jen jednou v noci okolo 3:00 mi to ukázalo 16 Mbps. Obvykle rychlost mezi 6 - 8 Mbps. Nevím tedy o jakém dodržování rychlostí je tady řeč. Pokud je mi známo, tak v téhle části ostravy je to všude podobné (díky agregaci, kterou mimochodem taky deklarují, že není). Lež od začátku do konce...

Sdílet toto téma

Tak to zase prrr, na moji 20 Mbps přípojce (starý Extreme) není problém naměřit 1.6 Mbps. Jen jednou v noci okolo 3:00 mi to ukázalo 16 Mbps. Obvykle rychlost mezi 6 - 8 Mbps. Nevím tedy o jakém dodržování rychlostí je tady řeč. Pokud je mi známo, tak v téhle části ostravy je to všude podobné (díky agregaci, kterou mimochodem taky deklarují, že není). Lež od začátku do konce...

to bude tim, že se v tom asi hrabou... :?

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

A co bys chtěl, když jim za TOTO platíš...! Za takové služby bych už 3x dal výpověď. Jinak nevím o které části Ostravy mluvíš, ale u mně - Ostrava-Muglinov - Classic jede mezi cca 11000 Mbps - 12500 Mbps poměrně stabilně. Někdy letos v září byly nějaké potíže, pokřičel jsem, došel technik, vyměnil účastnickou zásuvku (měl jsem ještě původní od Karnevalu), něco pošteloval v rozvodné skříni a vše je O.K. A nějaký vliv případné agregace teda rozhodně nepozoruju. Jinak s nima jedu cca 7 rok (nejprve Karneval, pak UPC) a musím říct, že s netem vcelku žádné výrazné problémy nejsou.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

ahoj, 20Mb/s mi tady zatím ještě nejede (lokalita praha 10), nicméně mám posledních několik dní následující problém... pokud stahuju větší soubory, tak dochází při stahování k pravidelnému vypadávání a přerušování... v praxi se to projevuje, že stahovaný soubor se stahuje max. rychlostí třeba 20s, pak dojde k výpadku (nejede jakoby vůbec internet, nejde ani načítání běžných webových stránek) a to trvá dalších cca 10-15s, potom se soubor začne stahovat a zase se to přeruší a tak pořád dokola (monitorováno programem DUmeter). mám doma modem + wifi router a s nastavením jsem posledních X týdnů nic nedělal.... má někdo podobný problém?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Dneska už je to lepší. Nechápu proč to tak kolísá.

378669758.png

Ale do zahraničí je to slabší:

378670722.png

378671219.png

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku