Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
tomus

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravim,

Mam televizi Samsung LE32B550 a dvd rekorder Samsung SH897.

Televize ma DVB-C tuner, zkousel sem jiz vytahnout kabel z STB od UPC a pripojit k televizi bez CA, naslo to zminenych 100+ programu, ty zakladni sli, u ostatnich bylo napsano zakodovane. S tim problem neni. Takze planuji koupit si CA a zprovoznit vse.

Jde mi o to, jak umoznit pak dvd rekorderu nahravat vysilani, kdyz je kabel zapojenej do TV protoze rekorder ma jenom DVB-T...

Zarizeni jsou propojena pres HDMI.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Hezký den,

minulý týden jsem si koupil Panasonic 46G20ES, prodavač mi tvrdil, že má již verzi software 2505. Něměl. Měl 2504. Dle výše popsaného postupu, jsem si nahrál z Panasonicu (http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... eug20.html) aktualizaci. SD kartu se souborem SDDL.SEC ( firmware 2505) jsem zasunul do televize. Objevil se perfektní návod včeštině. Vše proběhlo. Znovu jsem spustil ladění telivizoru DVB-C. Země Česko, vše se nahrálo v češtině, EPG česky, 110 programů, programy v HD naprostá pecka, velká spokojenost. Pak je třeba si malinko pohrát s nastavením. Automatiku šumu na minumum. Ostrost na 9. Přidat trochu jasu a ubrat kontrast. Vypnout režim ECO, teplota barev chladné. Měřil jsem spotřebu tevizoru. Tmavé scény 80-100W a světlé 110-130W. To je taky paráda. Když bude potřeba, doplním další zkušenosti. :D

Sdílet toto téma

Jde mi o to, jak umoznit pak dvd rekorderu nahravat vysilani, kdyz je kabel zapojenej do TV protoze rekorder ma jenom DVB-T...

Zarizeni jsou propojena pres HDMI.

DVD recorder a TV (popr. jeste STB) popropojuj koaxialem do serie, tak budes moct na DVD nahravat DVB-T.

Pak muzes DVD propojit scart kabelem s STB nebo take TV a vyuzit je k nahravani DVB-C (na DVD pak musis nastavit externi AV vstup)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mě šlo o uplné vynechání STB ze zapojení. A mít pokud možno všechno zapojeno bez analogu. Tak aby mohlo DVD nahravat HD kvalitu z TV, pokud to neni kodovany ..?

Sdílet toto téma

DVDR nema DVB-C tuner, takze ho musis necim nahradit a to budto tunerem v STB nebo v TV, pokud chces pouzit TV (coz tedy neni moc idealni, protoze budes moct nahravat pouze aktualne zobrazovany kanal na TV) tak musis pouzit AV vystup obrazu a zvuku z TV, pres HDMI to asi nepujde, takze ni nezbude nez pouzit scart.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak ako mozes tvrdit ze to slape a je to odskusane. Fimwate som aktualizoval no nic ale absolutne nic sa nezmenilo. Myslim ze to je riadny nepodarok a vymysel. Komunikoval som priamo v panasonicu so servisakmi a na tento typ este firmware nieje, najskor koncom mesiaca alebo do konca roka budu dostupne aktualizacie na vsetky modeli 2010.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Hej, siel som podla pokynov na obrazovke : instalacia a po vykonani som vypol a nasledne zapol tv a skutocne som nebadal ziadne zmeny. Mal by prehravat aj avi videa no bez sance. skusim to este raz a uvidim. Budem informovat. Dakujem

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak , uviedol som tv aj do stavu kupi , teda tovarenskych nastaveni , no nic sa neudialo. Ziadna zmena, ziadne novinky proste nic. Tak si pockam na firmware priamo od servisakov panasonicu. Pozeral som aj stranku ktoru si uviedol ako zdroj firmware z ceskej stranky ,no marne nic som tam nenasiel takze fakt neviem odkial sa to obiavilo :)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Na netu je návod,jak v TV Samsung změnit nastavení na možnost PVR-nahrávat.

Záznam probíhá na flash nebo ext.hdd,nahrávka jde přehrát pouze v TV,do PC je nepřenosná.Záznam je z tuneru TV,včetně HD programů.

Ušetří se za poplatek PVR přijímače. :D

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Na netu je návod,jak v TV Samsung změnit nastavení na možnost PVR-nahrávat.

Záznam probíhá na flash nebo ext.hdd,nahrávka jde přehrát pouze v TV,do PC je nepřenosná.Záznam je z tuneru TV,včetně HD programů.

Ušetří se za poplatek PVR přijímače. :D

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Pár poznatků o této LCD TV. Zakoupena v lednu 2011, model 2010, firmware 2.0009 (zajímavé, asi byla vyrobena někdy na začátku roku 2010 s relativně starým firmware), s původním firmware v ČR jen DVB-T a Analog. Po aktualizaci firmware z SD (resp. použil jsem MMC kartu a fungovalo to taky) karty na 2.505 pro ČR DVB-C, DVB-T, DVB-THD, Analog. Čekám na modul od UPC s kartou, abych mohl sledovat kódované stanice. Obraz super rozdíl mezi LCD a LED Samsung minimální, 100Hz technologie v rychlých záběrech OK.

Sdílet toto téma

zdravím

vypadá to že tomu asi hovíš tak se chci optat.koupil jsem si samsung UE40 6530 v elektroworldu a mám kabelovku od upc .dal jsem tam kabel od antény bez jejich setboxu a ono to hraje hrozně .Ta televize má DVB-C tak jsem myslel že to půjde bez .Objednal jsem ten CA modul tak doufám že to pujde teď je hrozný obraz.Tak jestli můžeš odpovědět nebo podat info budu rád

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
zdravím

vypadá to že tomu asi hovíš tak se chci optat.koupil jsem si samsung UE40 6530 v elektroworldu a mám kabelovku od upc .dal jsem tam kabel od antény bez jejich setboxu a ono to hraje hrozně .Ta televize má DVB-C tak jsem myslel že to půjde bez .Objednal jsem ten CA modul tak doufám že to pujde teď je hrozný obraz.Tak jestli můžeš odpovědět nebo podat info budu rád

Je otázka,co to je "hrozné". Pokud píšeš o analogových programech,tak souhlas.Ale ty nemám vůbec naladěné,mám pouze ty z DVB-C.

Některé programy jsou velmi kvalitní a jiné stojí za prd.Většinu programů UPC pouze pouští do své sítě tak,jak je dostane od vysílatele.Mám možnost srovnat kvalitu obrazu s sat.vysíláním a je pravda,že některé SD programy jsou trochu horší než z sat.vysílání.Na druhou stranu HD programy i ty které jsou přepočítané do HD-Prima a Barrandov jsou velmi slušné.

Mám model 6510,tak můžu s tebou porovnávat.Také nezapomeň svojí TV nastavit-automatické nastavení obrazu nestojí za nic.Po ručním nastavení to je lepší.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Co to je "pořádně obraz"?

Bez karty a modulu nejde téměř nic-signál je kódován.

Tohle jsi myslel nebo špatnou kvalitu obrazu?

Sdílet toto téma

no nevím ale ted jsem si hrál a něco jsem s tím udělal a už to jde podstatně lépe mám jí 2 dny tak zkoumám kdybys objevil něco nového o našich tel tak napiš jo a když budu mít problém tak se ozvu

Sdílet toto téma

dík zatím to hraje sice jen pár programů tak čekám tu kartu a nic se neděje tak snad přijde brzo jdu se podívat na tvůj odkaz zatím dík jo včera si koupil otec panasonic plazmu tak to půjdu porovnat jsem zvědav jak to šlape taky jsem o ní uvažoval

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku