Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
tomus

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

jaj,tak to mám smůlu,budu muset použít STB,a to sem zrovna nechtěl :( ale díky za rychlou reakci.

Sdílet toto téma

U nekterych modelu TV se casto uvadi ze maji pouze DVB-T tuner, ale pritom maji i kabelovy DVB-C, tento se ale aktivuje jen pokud je v menu pristroje nastavena urcita zeme prijimu (napr. Finsko u TV Philips, LG apod.).

Muzes proto vyzkouset nastavit jinou zemi prijimu a treba to pojede, i kdyz zrovna u teto znacky TV o tom pochybuju.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No jo,ono se řekne vyzkoušet,ale ja ten modul nechci zbytečně kupovat,at to pak nemusím vracet.Proto sem se ptal,jestli to někdo už náhodou nevyzkoušel,ale díky za odpovědi :)

Sdílet toto téma

No jo,ono se řekne vyzkoušet,ale ja ten modul nechci zbytečně kupovat,at to pak nemusím vracet.Proto sem se ptal,jestli to někdo už náhodou nevyzkoušel,ale díky za odpovědi :)

Nemusíš kupovat hned modul :wink: Po přepnutí země to uvidíš zda můžeš ladit kabelovou televizi a nebo ne :)

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

díky za pomoc,já zatím nejsem na Upc napojený,takže nic nepoznám,ale jen co se pripojim ,to vyzkouším,pak dám vědět,jak to dopadlo :)

Sdílet toto téma

Picnu to sem, at nezakladam nove tema... Chtel bych vyzkouset funkcnost CA modulu v jine TV, ale obavam se, aby se nesmazlo poradi programu u puvodni TV, razeni a presouvani je tam dost nesikovne reseny, tak si nechci pridelavat praci... Obe jsou Sam, pripadne zda nemate zkusenosti s funkcnosti u LExxC650.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Na televizoroch LG s DVB-C tunerom je nutne nastavit krajinu na "--" (nie Finsko), pri nastaveni na "--" totiz funguje spravne aj EPG.

S kodovanim teletextu maju stale problem - televizor sa po vypnuti vzdy vrati na zapadoeuropske kodovanie.

Da sa to ale oklamat - treba vojst do Menu->Moznosti->Jazyk Ponuk a tam potvrdit Slovencina (al Cestina). Potom sa aj teletext zobrazuje spravne az do vypnutia televizora. Pri starte TV zjavne zabudli inicializovat kodovanie teletextu...

Sdílet toto téma

Z diskuze na www.dvb-c-shop.cz :

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... b-comments

Dobrý den, možná, že Vám pomohou níže popsané informace. Napsal jsem do Panasonicu a dostal jsem pozitivní odpověď:

Velice si vážíme Vašeho zájmu o výrobky Panasonic. Nový firmware, který zpřístupní DVB-C i pro ČR již byl vydán. Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne. Zákaznická podpora Panasonic. Na základě této informace jsem našel na stránkách Panasonicu, jak postupovat s nahráním firmware verze 2.505 i do starších televizorů, je tam seznam do kterých to jde nahrát a také ke stažení firmware 2.505.

http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... eug20.html

Napište prosím, jak to dopadlo.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Potvrdzujem, že DVB-C tuner pre nový SW 2.505 je aktívny pre krajinu Česká republika. Všetky funkcie ako EPG, TXT, pracujú bezvadne. Pre krajinu SR nie je DVB-C tuner prístupný.

Jediná chyba, že analógové programy naladí z SC3 a je to potrebné pre každý kanál meniť na SC1. Pri Švédsku to tak nebolo.

Sdílet toto téma

tak Samsung začal vyrábět BD recorder s vestaveným DVB-T,C TUNEREM,500 GB HDD a 3D.výrobek nese označení BD 8900

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Nejak ti vypadlo pismenko "C", ten pristroj se jmenuje Samsung BD-C8900. Nicmene to vypada,ze ma jen jeden tuner a take o moznosti vykopirovat nahravky z interniho disku se nikde nezminuje. USB je dusledne oznaceno jako "vstup", u ethernetu je pouze oznameno, ze tam je. Takze kdo vi...

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Nejak ti vypadlo pismenko "C", ten pristroj se jmenuje Samsung BD-C8900. Nicmene to vypada,ze ma jen jeden tuner a take o moznosti vykopirovat nahravky z interniho disku se nikde nezminuje. USB je dusledne oznaceno jako "vstup", u ethernetu je pouze oznameno, ze tam je. Takze kdo vi...

a oni něco v tv dávají tak významného,aby bylo potřeba si to zazálohovat na dvd potažmo na bd.já osobně mám od upc v pronájmu hd recorder + mám dvd recordér asi 3 roky a za tu dobu se v tv nic tak zvláštního navysílalo,abych si to musel vypálit.používám to spíš na to,že když neco v tv dávají pozdě v noci nebo souběžně,tak si to nahraji a až mám čas,tak se na to podívám.ale samozřejmě pro někoho to může být -,že nejdou nahrávky vytáhnout ven

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

UPDATE TV TX-P42U20E

Firmware

http://leteckaposta.cz/451467884

Instalace:

Návod pro instalaci nové verze software:

• Stažený soubor SDDL.SEC uložte na prázdnou SD kartu o velikosti max. 2GB (FAT16).

• SD kartu vložte do slotu televizoru během provozu.

• Následujte pokyny na obrazovce.

• Televizor neakceptuje nesprávný soubor, není tedy důvod se obávat omylu u provedení update.

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

Zákaznická podpora Panasonic

čeština je funkční

• lokalitaPříbram
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníhorizon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

prosim je to ozaj funkcne , pretoze ja som osobne volal do panasonicu a bolo mi povedane ze na tento typ TV zatial este nieje aktualizacia dostupna bude vraj az koncom roka.

??

Dakujem , Peter

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

A este jedna posledna otazka. Jedna sa mi o prehravanie filmov z SD karty v inom formate ako VACHD , technik v panasonicu tvrdil ,ze je dost pravdepodobne prehravnie avi formatov po aktualizacii firmwaru. Co vlastne noveho priniesol upgrade ? Velmi pekne dakujem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku