Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
mmlaskac

Televize pro DVB-C

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

sorry - ale haraší mě v hlavě, jak to bude do budoucna.

Koupím TV Sony s DVB-C tunerem, nechám "okotit" kartu od UPC, Handan půjde z baráku, a jestli se nepletu, tak budu mít bohužel smůlu s nahráváním, na HDD rekorder, který samosebou DVB-C nemá, a protože výrobci HDD rekordérů chrápou, tak ani žádný takový neznám.

Podle mně, budu moci nahrávat, jenom to, na co budu čumět.

A nebo hrábnout do kešeně, a koupit STB s DVB-C + HDD.

Pletu se, nebo ne???

Díky za Vaše odpovědi.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

tomus a PetrS - děkuji vám za odpověď - bude se mi lépe spát

a pro Petra - bohužel HDD rekorder od Sony, mě nesmí do baráku

každý výrobce holt umí něco jiného - Sony si obrovsky cením kvůli TV, ale třeba jejich rekordery, se třeba Pionneru rovnat nemůžou - a je jenom veliká škoda, že Pionner už umí do rekorderu dát DVB-T tuner, ale co se týká tuneru DVB-C, tak chrápou.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No já mám sony starší 910 a jsem spokojený. A to, že se nemontují do DVD tunery DVB-C není tím, že by to někdo nemohl nebo se loudal. Je to součást politiky ochrany požadované výrobci pořadů po kabelových operátorech ti se musí zaručit, že neumožní kopírování pořadů a je to logické porovnejte programy v kabelovce a dvb-t. Proto je možné použít jen např H6000 PVR kde lze program nahrát , ale nelze ho již dále přhrát ma DVD či jiné medium. A u DVD rekorderů s HDD je úplně jedno zda je to Pioneer nebo Sony či Panák. Ani jeden to nenahraje jinak než přes Line in a ještě to na co se člověk zároveň dívá a v kvlaitě analogu.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

IP: 89.176.239.253 - asi jsem špatně pochopit tvojí odpověď, a budu tedy oponovat malinko "z cesty". Nahraju na Handan, z Handanu do Pionnera 555, vypálím.

Pustím Pionnera navolím zda nahrávka bude z analogu, nebo DVB-T, a klidně čumím v TV na něco jiného.

To kopírování Handan-Pionner, je sice náročné na čas - kopírování v reálném čase - ale zase je vykoupeno tím, že žádný program nedokáže tak přesně vymazat reklamy, a sestříhat film podle potřeby, jako ten Pionner.

A času mám dost.

Ale znovu všem děkuji za vaše odpovědi, a názory.

A do budoucna budu asi stejně plánovat, jak TV Sony, tak hlavně jiný STB, s HDD, protože Handan není vůbec moje ktevní skupina.

Něco tak zbytečně složitýho na ovládání, nemohl koupit nikdo jiný, než pupíci z UPC.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku