Jump to content
ladcafa@seznam.cz

UPC se mění na Vodafone

Recommended Posts

Mě by ze všeho nejvíc zajímalo, jestli zůstane platforma Horizon nebo místo ní bude GigaTV, jako mají v Německu. Co jsem měl možnost vidět v recenzích a videích, tak ta GigaTV mi přijde lepší (ale je to jen můj subjektivní pocit). Hlavně doufám, že ta nabídka programů zůstane zachovaná a budou se přidávat další. Trošku se bojím, aby ji Vodafone nechtěl nějak redukovat nebo to dělat způsobem, jako to má Kuki (neříkám, že je špatný, ale chybí tam možnost objednat si komplet všechny programy, resp. u Kuki by to stálo několikanásobně víc než kdekoli jinde).

Tommy

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha

Trochu se divím, že to sem nikdo nedal, tak to udělám já :) 

A JE TO TADY!

Spojili jsme se s předním tuzemským mobilním operátorem, společností Vodafone, a umožnili tak mimo jiné vznik první GigaSítě v Česku. Naše společná síť je teď větší, rychlejší a kvalitnější.

Více ZDE

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Jo, to jsem měl v mailu.

Mám mobil  od O2 (už od dob Eurotelu). Z největší pravděpodobností přejdu k Vodafone. Chvíli si ale ještě počkám, až se to trochu ustálí. Uvidím, jak se po čase vytvoří balíčky, jak to bude s pokračováním smlouvy, kterou si každý rok obnovuji, atd., atd.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov