Jump to content

Recommended Posts

před 4 hodinami, stedyn napsal:

Já doufám, že bude i aplikace na Windows 10 nebo obecně možnost přehrávání na počítači.

No, je tam uvedeno, že "...sledování přes počítač není v tuto chvíli možné...", což dává aspoň malou nadějí, že snad v budoucnu ano. Ale je to naděje hodně malá, a pokud to možné bude, tak je otázka, za jak dlouho. Sám už jsem dost skeptický a začínám se koukat pomalu po konkurenci. Přes počítač nabízejí sledování prakticky všichni a Vodafone v tomhle bude rarita. Ale uvidíme s čím vylezou, až budou službu představovat.

Edited by Katoda
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Spuštění Vodafone TV neznamená okamžité ukončení televize od UPC. Do budoucna se počítá i s aplikacemi pro některé Tv a webového prostředí se snad dočkáme relativně brzy.

• Like it 1
  • Thanks 2
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

Konecne.Ted jsem mluvil s Vodane linkou.Odedneska je dostupna Vodafone TV i setobox.Pronajem je 70 kc mesicne.Tv je mozne stahnout z Google Play a pobezi urcitou dobu soubezne s Horizon GO.Take mi bylo sdeleno ze pujde nainstalovat na smart TV ruzne.Bohuzel technicke parametry ani blizsi info nesdelily,maji pry vypadky a tak me nemuze spojit abych si ho mohl hned objednat a na jejich strankach take vic blizsiho neni,protoze maji vypadky site.Presto jsem se s Vami vsemi chtel podelit o tuto skvelou zpravu.

• Thanks 1
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Compal,HD DVR Mediabox,HD mediabox,Power
  • Ústí nad Labem

Jeste k tomu setoboxu informace primo od UPC technika i Vodafone linky.Setobox nebude vazan na konkretni adresu,bude prenosny,soucasti jeho je HDM kabel i kabel do site a ovladac.Vse bude fungovaz na bazi IPTV a disk nema ale bude mozne si nahrat 100 hod,protoze samozrejme podporuje 7 denni zpetne shlednuti.

Edited by Jirka007
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Compal,HD DVR Mediabox,HD mediabox,Power
  • Ústí nad Labem