Přejít na obsah
Jack_6428

UPC Slovensko - 120Mb/s příští rok !

Recommended Posts

Spoločnosť UPC Broadband Slovakia uvedie budúci rok najrýchlejší internet na Slovensku, ktorý dosiahne prenosovú rýchlosť až do 120 Mb/s. Umožní to nasadenie technológie EuroDOCSIS 3.0 (Data Over Cable Service Interface Specification) najnovšieho štandardu určeného na dátovú komunikáciu prostredníctvom káblových sietí.

Uvedenie novej technológie a poskytovania nových internetových služieb s prenosovými rýchlosťami až do 120 Mb/s (downstream) a do 10 Mb/s (upstream) sa pripravuje na začiatok budúceho roka. Slovensko sa tým po Holandsku zaradí medzi prvé krajiny využívajúce tento nový štandard na poskytovanie ultra-rýchleho internetu.

http://www.parabola.cz/clanky/3352/upc-uvedie-najrychlejsi-internet-na-slovensku-s-rychlostou-az-do-120-mb-s/

Tak to je vážně...brutal..!..nevim co rict..u nás jen 20Mb/s omg..at uz to je tady taky..to strci do kapsy i NetBox :lol: Na cenu sem však zvědav :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

UPC ČR take zavadi DOCSIS 3.0, akorat se o tom nemluvi verejne.

O tech rychlostech až do 120 Mb/s pro koncoveho uzivatele jsem ale skepticky,

spis to vidim tak, ze to bude podobne jako u nas chystane rychlosti od noveho roku.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

parchanti!!!!!!!! na slovensku budou mít 120mb/s= 15MB/s od nového roku a mí jen 20mb/s to je super h**zlove co si čr UPC dovoluje to je děs mě sníží net o 50%

15MB/s = 1min 900MB/s 60min = 54000MB/s

Ty jsi asi velký závislák ve stahování, že?

Když čtu Tvůj příspěvek, tak mi to nedá, promiň, ale jsem rád, že právě takoví stahovači (sosači - přeber si to jak chceš), kteří počítají v takovýchto úvahách jako Ty, půjdou z UPC sítě pryč, protože věř tomu, právě kvůli takovým jako jsi Ty (neber to až tak osobně prosím), se děje to co se děje, místo, aby providěři se snažili provést něco s uploadem, vyřešili (zlepšili) stránku uploadu, tak stále dle mně půjde o to, kdo více nabídne v rychlosti downstreamu.

Chápu, že jsi zákazník a platíš službu a dle smlouvy dodržuješ určitá pravidla, ale ta služba (chápej rychlost) je ti v reálu téměř k ničemu, pokud ovšem nesosáš vše, co se na netu najde (zda warez či newarez řešit nechci, to je tvoje věc)

Počítám, že ty ani ten internet neplatíš ze své kapsy. Jediné co umíš, je závidět a nadávat z důvodu, že konkurence je lepší.

S tím, že tvůj poskytovatel je tak neschopný, že nenabídne stejnou nabídku. Proč nepřejdeš?

(P.S. s těmi hodnotami co jsi napsal tam ti na konci ujelo to 900MB/s :) to tam asi nemělo být)

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Sdílet toto téma

Návštěvník

Bohužel Česká republika je zaostala Slováci budou mít od 1,1,2009 120mb/s a mi jen 20mb/s sakra to je malí rozdíl jen 6x pomalejší.Muže být rádi že nemáme 20kb/s

Sdílet toto téma

Podle mě to nebude po optice. Myslím si, že produktoví manažeři chtěli názvem služby poukázat na to, že se jejich nové tarify na bázi EuroDOCSIS 3.0 vyrovnají službám nabízených v sítích FTTH či dokonce jejich parametry v současné době v některých oblastech převyšují. Takže podle mě byl název Fiber použit záměrně čistě z obchodních účelů.

Sdílet toto téma

Návštěvník
Tak to je vážně...brutal..!..nevim co rict..u nás jen 20Mb/s omg..at uz to je tady taky..to strci do kapsy i NetBox :lol: Na cenu sem však zvědav :lol:

To je fakt. Clovek si mysli buchvico nebude mit kdyz mu to zrychli na 30Mb a tamhle cobolaci si posvisti 4x rychlejs. Kde to sme kua?

Sdílet toto téma

Ja teda nevim, ale ty ceny mi prijdou hodne vysoke... Maji tam 6/1.5 za 35€... U nas je 20/1.5 za nejakych 30€ a to jeste tam maji cosi, ze FUP, ale nerozumim tomu, mozna to je jenom pozustatek, ale vypada to, jakoby nejake bylo...

Kazdopadne technologie bude nekde jinde, nez u nas (zatim) :)

Sdílet toto téma

Ja teda nevim, ale ty ceny mi prijdou hodne vysoke... Maji tam 6/1.5 za 35€... U nas je 20/1.5 za nejakych 30€ a to jeste tam maji cosi, ze FUP, ale nerozumim tomu, mozna to je jenom pozustatek, ale vypada to, jakoby nejake bylo...

Kazdopadne technologie bude nekde jinde, nez u nas (zatim) :)

Pokud tam nemaji konretni GB, tak je to FUP na urovni naseho UPC. Takze vlastne zadne jen v pripade nejakeho extremu ktery zaroven bude vytezovat prilis linku ostatnim. Ale za tu dobu co UPC FUP zrusilo, sem jeste neslysel nikoho kdo by si stezoval ze to na nej uplatnili.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku